34360
نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند
27 تير 1400 22:43
ده نماینده ایران در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان رقبای خود را شناختند.

روزنامه گل

مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی آزاد نوجوانان جهان ۲۰۲۱ در بوداپست مجارستان برگزار شد و ده نماینده ایران در این رقابت ها رقبای خود را شناختند.

در این مراسم امید نوروزی نماینده فدراسیون کشتی، نبی دهمرده سرپرست تیم های اعزامی ایران و مسعود واحدی مربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران حضور داشتند.


نتایج قرعه کشی این رقابت ها به شرح زیر است:


در وزن ۴۵ کیلوگرم، حسین احمدی در دور نخست مقابل ایمرومبک رحمانوف از قرقیزستان به میدان می رود و در صورت برتری در دور دوم برابر برنده مبارزه نمایندگان رومانی و ترکیه مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۱۵کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۴۸ کیلوگرم، علی یحیی پور در دور نخست مقابل بوقوسلاوسکی از لیتوانی مبارزه می کند و در صورت برتری در یک چهارم نهایی مقابل نوردانات آیتانوف از قزاقستان به میدان می رود. در این وزن ۱۵ کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم، علی خرم دل در دور نخست مقابل آدرین سیکورا از لهستان مبارزه می کند و در صورت برتری در یک چهارم نهایی مقابل برنده مبارزه کشتی گیران فرانسه و آذربایجان به روی تشک می رود. در این وزن ۱۶ کشتی گیر حضور دارند.
در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۸ کشتی گیر حضور دارند، شهداد خسروی در مبارزه نخست برابر دیمیتری کاراستویانوف از مولداوی به میدان می رود و در صورت برتری در یک چهارم نهایی مقابل برنده مبارزه کشتی گیران روسیه و رومانی به روی تشک می رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۲۳ کشتی گیر حضور دارند، محمدرضا شاکری در دور نخست مقابل دالکات عبدالغدیروف از روسیه مبارزه می کند و در صورت برتری در یک هشتم نهایی مقابل برنده مبارزه کشتی گیران هند و مولداوی مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم، علی رضایی مقابل انوشاوان بارسقیان از ارمنستان به روی تشک می رود و در صورت برتری در یک هشتم نهایی مقابل برنده مبارزه کشتی گیران ازبکستان و قزاقستان مصاف خواهد کرد.

در وزن ۷۱ کیلوگرم که ۲۳ کشتی گیر حضور دارند، سیدحسن اسماعیل نژاد در دور نخست برابر گئورگی ناتوبیدزه از گرجستان مبارزه می کند و در صورت برتری در یک هشتم نهایی برابر برنده مبارزه کشتی گیران مولداوی و یونان به روی تشک می رود.

در وزن ۸۰کیلوگرم، مجید باقری پس از استراحت در دور نخست مقابل الکساندر مامروش از اوکراین به روی تشک می رود و در صورت برتری در یک چهارم نهایی مقابل برنده مبارزه کشتی گیران آمریکا و روسیه به میدان می رود. در این وزن ۲۱ کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۲۱ کشتی گیر حضور دارند، ابوالفضل یاراحمدی پس از استراحت در دور نخست، مقابل برنده مبارزه کشتی گیران ازبکستان و رومانی به میدان می رود.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم، امیررضا معصومی پس از استراحت در دور نخست، مقابل کامینسکی از لهستان مبارزه می کند. در این وزن ۱۸ کشتی گیر به میدان می روند.

بر اساس برنامه این مسابقات، رقابت های اوزان ۴۸، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم کشتی آزاد روزهای ۲۸ و ۲۹ تیر، مسابقات اوزان ۴۵، ۵۱، ۶۰، ۷۱ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد، روزهای ۲۹ و ۳۰ تیرماه برگزار می شود.

همچین رقابت های اوزان ۴۸، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای یک و دو مردادماه و مسابقات اوزان ۴۵، ۵۱، ۶۰، ۷۱ و ۹۲ کیلوگرم کشتی فرنگی نیز روزهای ۲ و ۳ مردادماه برگزار خواهد شد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها