34321
آخرین اتفاقات پرونده تبانی در لیگ برتر / دست فکری و نفت مسجدسلیمان پر است
27 تير 1400
صحبت های محمود فکری بعد از باخت تیمش مقابل ذوب آهن که برخی بازیکنان این تیم را متهم به کم کاری و ارائه یک فوتبال ناپاک کرده بود حالا با کنار گذاشتن سه بازیکن عینیت بخشیده شده است.

روزنامه گل -

روزنامه گل - صحبت های محمود فکری بعد از باخت تیمش مقابل ذوب آهن که برخی بازیکنان این تیم را متهم به کم کاری و ارائه یک فوتبال ناپاک کرده بود حالا با کنار گذاشتن سه بازیکن عینیت بخشیده شده است. جایی که سرمربی نفت مسجدسلیمان چند بازیکن را کنار گذاشت و آنها را در اختیار باشگاه قرار داد تا در مورد آن ها تصمیم گیری شود.

نکته جالب اما در مورد این ادعای محمود فکری است که گویا حسابی بابت آن مستندات دارد و به خاطر آن چنین تصمیمی گرفت و بعد از بازی با ذوب آهن آن را علنی کرد. حالا شنیده های ما از این ماجرا فارغ از درست یا غلط بودن ماجرا و اینکه نهادهای نظارتی چه تصمیمی خواهند گرفت، هم جالب است. گویا بحث اتهام کم کاری که فکری به آن اعتقاد داشته تا این چند بازیکن را کنار بگذارد در جریان بازی با ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان در بین دو نیمه بوده که یکسری اطلاعات به وی داده می شود.

فکری که خودش طبق شنیده ها به برخی اتفاقات در جریان بازی مشکوک بوده بعد از شنیدن این صحبت ها برایش کم کاری مسجل و در نهایت تصمیم به کنار گذاشتن چند بازیکن می گیرد که طی این چند روز تبعات و حرف و حدیث هم در مورد آن زیاد بوده است.

هرچند هنوز این ادعاها در حد حرف و شنیده است و هیچ اتهامی در مورد این این بازیکنان ثابت نشده است و قرار است در مورد آن ها تصمیم گیری شود اما گویا باشگاه نفت مسجدسلیمان یکسری عدله و مدارک دارد که به زودی آن ها را به کمیته اخلاق و انضباطی ارائه خواهد داد.

حالا ماجرا چه بود؟ همان طور که در بالا هم اشاره شد، شنیده شد که در بین دو نیمه به فکری خبر داده می شود که از چند روز قبل فردی با چند بازیکن او تماس گرفته و با دادن قول و وعده از آنها درخواست همکاری در بازی با ذوب آهن را دارند. این فرد که براساس شنیده ها گویا آشنای مشترک این بازیکنان بوده و روی او کاملا شناخت دارند، با آنها تماس می گیرد و با دادن یکسری وعده از آن ها درخواست همکاری در این بازی را دارد. درخواستی که تنها از سوی چند نفر از بازیکنان پذیرفته می شود و در نهایت هم این قول و قرار لو رفته و فکری در بین دو نیمه متوجه این ماجرا می شود. بعد هم که فکری با کنار گذاشتنشان دو گل از سه گل را در نیمه دوم جبران می کند و با بدشانسی نمی تواند حداقل یک امتیاز از این بازی بگیرد.

حالا نفتی ها مدعی اند فایل صوتی این تماس ها را در اختیار داشته و قرار است آن را به کمیته اخلاق بدهند و جالب است داور بازی نفت مسجدسلیمان و ذوب آهن هم شنیده شده در مورد یکی از این بازیکنان می گوید که آنقدر در زمین از الفاظ بد استفاده می کرد که به نوعی دنبال اخراج بوده و با هدف این کار را انجام می داده است.

حتی اینقدر ماجرا زود در تیم دست به دست می شود و بعد از آن به بیرون درز می کند که این بازیکنان که حالا از تیم کنار گذاشته شده اند در مسیر رفتن به فرودگاه توسط یکسری ناشناس مورد ضرب و شتم قرار می گیرند تا به نوعی به آنها نشان بدهند که تاوان هر اشتباهی خیلی زود است.

به هرحال گویا محمود فکری دستش برای این ادعا حسابی پر است و برخلاف خیلی از افرادی که معتقدند او می توانست با سکوت و جریمه این بازیکنان، لیگ را بدون سروصدا به پایان برساند، سرمربی سابق استقلال با آشکار کردن این ماجرا در مورد سه امتیازی از خودش دفاع کرد که مدعی است اینچنین از دستش خارج کرده اند. بازهم تاکید می کنیم این ها شنیده ها از این ماجراست و قطعا نهادهای نظارتی از جمله کمیته اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال آن را مورد بررسی قرار خواهند داد تا بعد در  مورد آن که آیا اتفاق افتاده یا نه نظر دهند.

#نفت مسجدسلیمان #ذوب آهن #فدراسیون فوتبال #کمیته انضباطی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها