34298
ژیرو: می خواهم با میلان قهرمان ایتالیا شوم
27 تير 1400
مهاجم جدید میلان ایتالیا امیدوار است با این تیم افتخارات زیادی به دست بیاورد.

روزنامه گل -

روزنامه گل - به نقل از تلگراف، اولیویه ژیرو مهاجم فرانسوی  قرارداد دو ساله به ارزش سه میلیون یورو در هر فصل با نایب قهرمان سری آ امضا کرد.

اولویویه ژیرو بعد از پیوستن به میلان گفت: من هنوز احساس می کنم مثل یک بچه کوچک ۳۵ ساله هستم. هنگامی که من جوان بودم خیلی به میلان علاقه داشتم و شوچنکو را دنبال می کردم. این تیم باعث شد که من رویای خود را ببینم. من همچنین یکی از طرفداران پر و پا قرص مارکو ون باستن بودم. بسیاری از بازیکنان بزرگ در این باشگاه بازی کرده اند. میلان سابقه عظیمی در اروپا دارد و به همین دلیل من می خواستم به این باشگاه بپیوندم. همچنین برای بازی در بهترین رقابت های اروپا، در لیگ قهرمانان اروپا و امیدوارم که بتوانیم با تیم به دستاوردهای خوبی برسیم. من همچنین به خانواده ام نزدیکتر خواهم بود ، زیرا از گرنوبل آمده ام. من واقعاً هیجان زده ام و مشتاقانه منتظر اولین بازی هستم. 

ژیرود پس از ۹ سال حضور در انگلیس حالا او ماجراجویی جدیدی را در سری A آغاز کرده و قصد دارد اسکودتو را از آن خود کند.

ژیرود ادامه داد: من احساس خوشبختی می کنم که فرصتی برای کسب جام و بازی در باشگاه های بزرگ پیدا کردم. فکر می کنم میلان باشگاهی است که شایسته بازی در بالاترین سطح است. برای قهرمانی در مسابقات اسکودتو در سری A و همچنین برگزاری یک مسابقات عالی در لیگ قهرمانان اروپا. ما می خواهیم در هر مسابقه ای عالی بازی کنیم ، من می دانم که کوپا ایتالیا نیز وجود دارد که برای هواداران بسیار مهم است.

او درباره بازی کنار زلاتان نیز گفت: چند بار مقابل زلاتان بازی کرده ام. فکر می کنم او یک حرفه ای استثنایی است. شما نمی توانید تا آن سن بازی کنید. من سعی می کنم همین کار را انجام دهم تا زمانی که بدن به من اجازه می دهد از فوتبال لذت ببرم. من فکر می کنم او یک نمونه برای جوانان است ، او یکی از بهترین مهاجمان سری A است و من مشتاقانه منتظر بازی در کنار او هستم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها