32018
خانه هندبال قزوین با حضور رئیس فدراسیون افتتاح شد
01 تير 1400
  خانه هندبال استان قزوین با حضور رئیس این فدراسیون افتتاح شد.

روزنامه گل -

از خانه هندبال استان قزوین با حضور علیرضا پاکدل، رئیس و حسن پور نایب رئیس فدراسیون هندبال و همچنین علایی مقدم، مدیرکل ورزش و جوانان این استان بهره برداری شد.

پاکدل در این بازدید ضمن تبیین برنامه های فدراسیون برای توسعه هندبال، هدف‌گذاری به منظور ایجاد پایگاه‌های ملی هندبال در استان‌ها و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود استان‌ها، بر برگزاری منظم لیگ‌های هندبال و در نتیجه تقویت تیم‌های ملی تاکید کرد.

در این دیدار علایی مقدم، مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین ضمن قدردانی از حضور فعالانه رئیس فدراسیون در استان‌ها، از استقرار پایگاه ملی هندبال در استان قزوین استقبال کرد و مقرر شد همکاری لازم با هیات هندبال استان در این زمینه صورت گیرد.

پیش از این حناچی، رئیس هیات هندبال قزوین از اختصاص سالن «پارسه» به نام «خانه هندبال» این استان به این هیات به مدت 7 سال و همچنین تعمیر و مرمت آن و تعویض کفپوش این سالن با کفپوش اختصاصی رشته هندبال خبر داده بود.

گفتنی است در این مراسم جمعی از پیشکسوتان، مربیان، داوران و بازیکنان هندبال استان قزوین نیز حضور داشتند.

علیرضا پاکدل در سفر به قزوین به همراه مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین از زحمات و خدمات زنده یاد قاسم کاظمی، پیشکسوت و مربی ارزنده هندبال، که سال گذشته بر اثر بیماری منحوس کرونا بدرود حیات گفت، تقدیر و از فرزندان وی دلجویی کرد.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها