31910
ساوت‌گیت: چک از تیم های خوب یورو است و دست کم گرفته شده
01 تير 1400
سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس معتقد است تیتمش کار سختی در دیدار با جمهوری چک دارد.

روزنامه گل -

روزنامه گل - به نقل از تایمز، تیم ملی فوتبال انگلیس سه شنبه شب در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ به دیدار تیم ملی جمهوری چک خواهد رفت.

گرت ساوت گیت سرمربی انگلیس پیش از این دیدار گفت:  اگر چند سال پیش با چک در ومبلی ملاقات کردیم، این یک بازی یک طرفه بود. از آن زمان به بعد  تیم پیشرفت زیادی داشته است و در زمره تیم های خوب اروپا است. فکر می کنم الان این تیم خیلی قدرتمند است. توپ را به خوبی نگه می دارد و فشار وارد می کند. به نظرم چک دست کم گرفته می شود.

او در ادامه گفت:پس از قرعه کشی یورو همه شروع به صحبت در مورد مسابقه با کروات ها و اسکاتلندی ها کردند. ما می دانستیم و احساس می کردیم که بازی با جمهوری چک سخت ترین بازی خواهد بود. این گفته من نیز با تمام آنچه که تاکنون در مسابقات دیده ایم ، گواه است. ما می دانیم که آنها بازیکنان خطرناکی دارند و جا گذاشتن دفاع آنها کار سختی برای ما خواهد بود. تقابل های یک به یک نیز همین است. اینجاست که باید به موفقیت برسیم.

ساوت گیت اضافه کرد: بازی دفاعی ما تاکنون بی نقص بوده است. فکر می کنم ما در ۱۵ بازی پنج گل دریافت کردیم که این خارق العاده است. با این حال، در مسابقات اخیر  از جمله بازی های دوستانه بازی تیمی کمی افت کرده است. من می گویم که ما وقت کافی برای بازی نداشتیم و باید جوابی برای این مشکل پیدا کنیم.  

بازی جمهوری چک - انگلیس در ومبلی برگزار می شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها