31886
اسماعیلی: پرسپولیسی‌ها هم مشکلات ما را داشتند، نتیجه نمی‌گرفتند
31 خرداد 1400
اسماعیلی: پرسپولیسی‌ها هم مشکلات ما را داشتند، نتیجه نمی‌گرفتند

روزنامه گل -

فرشید اسماعیلی، هافبک استقلال پس از برتری دو بر صفر تیمش برابر پدیده گفت: این برد مبارک هواداران باشد. در این چند وقت، مشکلات زیادی داشتیم. من صحبتی با مددی دارم. آقای مددی عزیز، شما مدیرعامل باشگاه هستی‌! دشمن شما که نیستیم. ما می‌خواهیم مشکلات‌مان حل شود. زمین تمرین نداریم، یک روز غرب هستیم ویک روز شرق؛ آن وقت بازیکن کوچک‌ترین کاری که انجام می‌دهد، باید به کمیته انضباطی برود. فکر بازیکن را درگیر کردید. مرادمند ۲۵۰ میلیون ندارد چکش را پاس کند. بازیکن داریم که کفش تمرین ندارد! کفش ورزشی ندارد که تمرین کند. مجیدی حرف بازیکنان را می‌زند و مشکل دیگری ندارد. فرقی نمی‌کند چه کسی مدیر باشد، باید برای تیم کار کند. این همه پول وارد باشگاه شده‌ است، دریافتی بازیکن ۳۰ تا ۵۰ درصد است.

او ادامه داد: من به جایی رسیدم که پول برایم مهم نیست و امکانات می‌خواهم. تا ساعت ۱۱ شب برای یک سالن بدنسازی باید صبر کنیم. امکانات ربطی به بازیکن ندارد؟ فرشید اسماعیلی، ۳۷ درصد پول گرفته است اما ۶ هفته دیگر لیگ تمام می‌شود و بقیه تیم‌ها ۷۰ تا ۸۰ درصد پول گرفته‌اند. چیزی هم بگوییم، می‌گویند برو کمیته انضباطی باشگاه. من خودم خبر ندارم اما به جای من در کمیته انضباطی امضا کردند. من بارها گفتم که آن پول جزو قرارداد من نبوده و نامه آن را دارم و حتی ۹ درصد من را به خاطر آن نامه جریمه کرده‌اند. بعد مصاحبه کردند و گفته‌اند سوء تفاهم بوده و حق با فرشید بوده است؛ پس چرا ۹ درصد جریمه‌ام کردید؟

اسماعیلی افزود: من صحبتی با بازیکنان پرسپولیس دارم. کامیابی‌نیا و سیدجلال بزرگ ما هستند. من آن‌ها را به رختکن استقلال دعوت می‌کنم. شما اگر مشکلات ما را داشتید، این نتایج را نمی‌گرفتید. دم بازیکنان ما گرم و نمی‌دانم چه بگویم. ۶ سال است که با ما این کار را می‌کنند و امیدوارم درست شود. هفته قبل به مجیدی قول‌هایی دادند که امیدوارم عملی شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها