31883
موسوی: شرایط استقلال افتضاح است/ مددی حتی سر تمرین نمی‌آید
31 خرداد 1400
بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید شرایط این تیم خوب نیست و مدیرعامل این باشگاه حتی سرتمرینات نمی‌رود تا از این مشکلات با خبر شود.

روزنامه گل -

احمد موسوی، بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران پس از پیروزی دو بر صفر این تیم برابر پدیده مشهد اظهار کرد: کسی بازیکن را مقابل هوادار قرار ندهد چون هواداران ما شرایط را می‌فهمند. این بازیکنان با تعصب بازی کردند و علاقه و عشق‌شان به استقلال را نشان دادند. همین که تا حالا بازیکنان شرایط را تحمل کرده‌اند گویای همه چیز است. این حرف هارا میزنم برای این که کسی بازیکنان را مقابل هواداران قرار ندهد. بازیکنان ما پیشنهادهای دو سه برابر مالی داشته‌اند اما به عشق استقلال آمده‌ایم و تا آخر هم می‌مانیم منتی هم نیست اما شرایط افتضاح است.

او درباره صحبت‌های مدیرعامل تیم که گفته بود قرارداد ها را منتشر می‌کند گفت: آقای مددی بیاید حساب و کتاب کنیم. پرداختی یعنی از قرارداد دریافت داشته باشیم. مالیات و پرداختی برخی بازیکنان را به حساب قرارداد امسال زده‌اند اما این پرداختی نیست. من به عنوان بازیکن دوست دارم مدیرعامل را سر تمرین ببینم و با او صحبت کنم. من یادم نیست آخرین باری که او سر تمرین آمده است کی بوده. من ویدیویی دیدم از آقای مددی که درباره کمک های وزارت ورزش صحبت می کرد ما می گوییم وزارت هم کمک می کند اما این کمک‌ها کجا است چرا بازیکنان این کمک‌ها را حس نمی‌کنند. ایرادی هست که این کمک ها حس نمی شوند. آقای مددی هر کسی را که قبول داری سر تمرین بفرست اگر امکانات استقلال را در حد لیگ دو دیدید ما دیگه چیزی نمی‌گوییم. حیف که هوادار در ورزشگاه نیست.

او درباره فرهاد مجیدی سرمربی این تیم گفت: او مثل پدر این خانواده است. او سی بازیکن دارد که هر بازیکن سر تمرین یک ایراد را می‌گوید. مربی هم تا جایی می‌تواند تحمل کند. ما کسی را نمی‌بینیم و مجبوریم مشکلات را به فرهاد مجیدی بگوییم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها