31862
حاشیه‌های بازی استقلال و پدیده؛ از قطعی برق تا نور بی‌کیفیت بعد از روشنایی استادیوم
31 خرداد 1400
سرمربی تیم فوتبال استقلال در جریان نیمه دوم بازی تیمش مقابل پدیده مشورت‌های متعددی با کادر فنی‌اش داشت.

روزنامه گل -

 در جریان بازی معوقه هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و پدیده به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه دو بر صفر به نفع استقلال به پایان رسید.

پس از تعویض وریا غفوری در نیمه دوم، سید حسین حسینی مسوولیت کاپیتانی تیم استقلال را بر عهده گرفت.

در یکی از برخوردهای بازیکن پدیده با استقلالی‌های در اوایل بازی در محوطه جریمه آبی‌ها، بازیکنان پدیده اعتقاد به خطای پنالتی داشتند که داور تصمیم به ادامه بازی گرفت و این تصمیم باعث اعتراض شاگردان مهدی رحمتی شد.

آرمان رمضانی با گلزنی خود در دقیقه ۴۷ برای استقلال، با نشان دادن و بوسیدن لوگوی باشگاه استقلال، خوشحالی خود را با هم‌تیم‌های خود تقسیم کرد.

در این بازی هرویه میلیچ و فرشید اسماعیلی  با تاخیر به ورزشگاه آزادی آمدند و این بازی را از نزدیک تماشا کردند. هم‌چنین علی نامداری، مشاور هیات مدیره باشگاه استقلال برای تماشای این بازی به ورزشگاه آمد.

فرهاد مجیدی در حین بازی با کادر فنی خود مشورت‌های معتددی داشت تا بتواند نتیجه بازی را برای خود حفظ کند.

در دقیقه ۸۴ بازی، به علت مشکلات ساختاری، برق استادیوم آزادی قطع شد که این اتفاق باعث شد بازیکنان دو تیم به استراحت بپردازند و در ادامه پس از رفع مشکلات موجود و آمدن دوباره برق، بازی جریان پیدا کرد. نور ابتدایی بازی پس از قطعی برق از کیفیت زیادی برخوردار نبود.

رحمتی در دقایق پایانی بازی به عملکرد داور اعتراض داشت که با کارت زرد جریمه شد.

با سوت داور بازی به نشانه پایان بازی، بازیکنان استقلال با  خوشحالی در کنار کادر فنی، پیروزی این مسابقه را جشن گرفتند و راهی رختکن شدند.

انتهای پیام


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها