بهاروند قبل از اسکو با یحیی صحبت کرده بود
31857
پیشنهاد تیم ملی جدی باشد یحیی قبول می‌کند!
31 خرداد 1400
یحیی گل محمدی توانایی‌های خود را در ادوار مختلف لیگ برتر به‌خصوص در حدود ۱۰ سال گذشته اثبات کرده و در حال حاضر یکی از بهترین مربی‌های ایران به شمار می‌رود. در همین راستا شنیده می‌شود او به علت موفقیت با پرسپولیس در ایران و آسیا و برداشتن گام‌های جدی‌تر، پیشنهاد هدایت تیم ملی را دریافت کرده است.

روزنامه گل -

یحیی به علت شناختش از فوتبال ایران و تیم ملی، هیچ مشکلی برای هدایت تیم ملی برای مرحله سوم انتخابی و همین‌طور جام جهانی نخواهد داشت. درصورتی‌که روند انتخاب سرمربی به سمت گل‌محمدی میل داشته باشد، او بعد از اتمام لیگ بیستم، کارش را تیم ملی آغاز خواهد کرد.

اما اینکه علاقه یحیی به  هدایت تیم ملی چقدر است و اینکه آیا اصلاً باشگاه پرسپولیس اجازه جدایی به او خواهد داد یا نه باید بگوییم، یحیی خیلی دوست دارد هدایت تیم ملی فوتبال ایران را به عهده بگیرد به خاطر اینکه او دوست دارد در سطح بین‌المللی به بهترین شکل دیده شود و نیز حضور در تیم ملی و رسیدن به جام جهانی پلی برای او خواهد شد که بتواند در خارج از ایران هم به مربیگری بپردازد تا رویا هایش به حقیقت بپیوندد. یکی از آرزوهای یحیی گل محمدی مربیگری در سطح بین‌المللی است و دوست دارد که در خارج از ایران هدایت یک تیم را به عهده داشته باشد.

حضور در آوردگاه جام جهانی جایی است که او دیده می‌شود و به قولی کوتاه‌ترین راه برای رسیدن به مربیگری در سطح بین‌المللی است

صعود و حضور در جام جهانی باعث می‌شود که همه شمارا بشناسند و درنتیجه برای آینده خود بهترین تصمیم را بگیرید. برای همین عقیده داریم اگر در هیات رئیسه به این نتیجه برسند که سرمربی تیم ملی در ادامه کار ایرانی باشد و یحیی هم موردنظر فدراسیون باشد که شنیده می‌شود هست او‌ای پست را قبول می‌کند و نیز باشگاه پرسپولیس هم به خاطر مصالح ملی با حضور او در تیم ملی مخالفت نخواهد کرد.

گفتی است، قبل از اینکه اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شود او گزینه سرمربیگری تیم ملی بوده است و حتی شنیده می‌شود حیدر بهاروند   سرپرست وقت فدراسیون فوتبال صحبت‌های مقدماتی را هم  با او انجام داده بوده است اما درنهایت فدراسیون و اعضای هیات رئیسه در آن زمان  به این نتیجه رسیدند که برای تیم ملی مربی خارجی انتخاب کنند.

بنابراین باید گفت، شانس یحیی فعلاً کمتر از گزینه‌های خارجی نیست و در بین اعضای هیات رئیسه طرفداران خود را دارد.

 

#یحیی گل محمدی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها