31854
عمران‌زاده:‌ تعطیلات لیگ به ضرر ما شد/ با برنامه‌های فکری تیم را آماده نگه داشتیم
31 خرداد 1400
مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: روند رو به رشدی داشتیم اما تعطیلات لیگ به ضررما شد.

روزنامه گل -

حنیف عمران‌زاده پیش از دیدار دو تیم نفت مسجدسلیمان و فولاد خوزستان اظهار داشت: فردا بازی سختی داریم، هر دو تیم انگیزه دارند، فولاد دو بازی را باخته و تیم ما هم می‌خواهد روند روبه رشد خودش را ادامه بدهد و موقعیتش را در جدول لیگ تثبیت کند. 

وی تصریح کرد:‌ تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که بتوانیم از این بازی امتیاز بگیریم. روی نقاط مثبت و منفی تیم فولاد کار کرده‌ایم امیدواریم فردا روز بازیکنان ما باشد و نتیجه خوبی را در بازی بیرون از خانه بگیریم.

عمران‌زاده در مورد محرومان و مصدومان نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: کاپیتان تیم ما عباس عسگری مصدوم است و متأسفانه او را نداریم اما بقیه بازیکنان آماده این بازی هستند؛ امیدواریم فردا بازیکنان شیر و قوی در زمین داشته باشیم.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفت: تعطیلات صددرصد به ضرر تیم‌هایی مثل ما می‌شود چون روند رو به رشدی داشتیم و نتایج خوبی گرفتیم اما تعطیلات باعث شد هر ماه یک بازی انجام بدهیم؛ به خاطر شرایط آب و هوایی هم چند وقت در تهران تمرین می‌کردیم و حدود 10 روز هم به مسجدسلیمان آ‌مدیم و اینجا تمرین کردیم ولی در کل این شرایط به خاطر بازی‌های تیم ملی بوده و به سازمان لیگ حق می‌دهیم ولی خیلی سخت است که شما هر ماه یکبار بازی کنید و بتوانید بازیکنان را از نظر بدنی حفظ کنید.

وی ادامه داد:‌ با برنامه‌های کادر فنی و محمود فکری توانستیم روزهای خوبی را پشت‌سر بگذاریم. روی نقاط ضعف و قوت‌مان کار کردیم تا آماده بازی شویم ولی در کل این شرایط کار را خیلی سخت می‌کند اما با تمریناتی که سرمربی در نظر گرفت بازیکنان را برای بازی با فولاد آماده نگه داشتیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها