منتقدان وزارت ورزش یکی‌یکی حذف شدند
31848
بعد از سعادتمند این بار نوبت فرهاد است؟!
31 خرداد 1400
وزارت ورزش در حل‌وفصل اختلاف هیات مدیره و مدیرعامل آن‌قدر کوتاهی کرد که حالا دعوا و اختلاف کادر فنی و سرمربی با احمد مددی هم به اوج خودش رسیده است.

روزنامه گل -

وزارت ورزش در حل‌وفصل اختلاف هیات مدیره و مدیرعامل آن‌قدر کوتاهی کرد که حالا دعوا و اختلاف کادر فنی و سرمربی با احمد مددی هم به اوج خودش رسیده است. پس از اعتراض دوباره فرهاد مجیدی به نحوه مدیریت باشگاه استقلال و تشریح بخشی از مشکلات تیمش بود که احمد مددی هم علیه سرمربی استقلال مصاحبه‌ای بلندبالا انجام داد و او را با الفاظی مانند متوهم، ناپایدار و بی‌ثبات خطاب قرارداد! پس‌ازاین ماجرا هم تعدادی از بازیکنان استقلال ازجمله فرشید اسماعیلی و محمدحسین مرادمند و همچنین وکیل رشید مظاهری علیه مددی موضع‌گیری کردند تا در آستانه بازی با پدیده آبی پوشان کاملاً به حاشیه بروند!

موضوعی که در این میان جلب‌توجه می‌کند تلاش احمد مددی برای تبرئه کردن وزارت ورزش و همچنین اسپانسر باشگاه است. شاید دلیل اصلی انفعال و بی‌عملی وزارت ورزش در مقابل اختلاف هیات مدیره و کادر فنی و بازیکنان همین موضوع باشد. پارها بسیاری از منتقدان مددی از بازیکنان گرفته تا پیشکسوت و هواداران مدعی شده‌اند که مدیرعامل استقلال بدون اجازه وزارت ورزش آب هم نمی‌خورد. اعضای هیات مدیره هم از اینکه مدیرعامل باشگاه به مصوبات آن‌ها بی‌توجه است، ناراحت و ناراضی هستند. البته اعضای هیات مدیره هم با برکنار نکردن مددی طبق اختیارات قانونی خودشان و نوشتن یک متن استعفا خطاب به وزیر ورزش، نشان دادند که در اطاعت و دستور پذیری چیزی از مددی کم ندارند!

مددی در صحبت‌هایش هم کادر فنی و هم بازیکنان را تهدید کرد. صالح مصطفوی دستیار فرهاد مجیدی هم به این موضوع اشاره کرد که برنامه اصلی برکناری فرهاد مجیدی به بهانه نتیجه نگرفتن است و با این هدف است که چنین شرایطی برای تیم استقلال ایجاد کرده‌اند. هرچند مددی هم‌چنین تفکراتی را داشتن توهم توطئه می‌داند و مدعی است در این مدت خیلی هم خوب کارکرده و اگر اعتراض‌های مجیدی نبود امروز استقلال شرایط بهتری داشت. اینکه مددی و در رأس آن وزارت ورزش در کمتر از 45 روز مانده به پایان کار دولت دوازدهم به دنبال برکناری و تسویه‌حساب با مجیدی است،موضوعی است که در آینده مشخص می‌شود و از حالا نمی‌شود آن را تایید را رد کرد.

در کنار این موارد سکوت و انفعال اعضای هیات مدیره هم سؤال‌برانگیز است. آن‌ها با دلایل و بهانه‌هایی به‌مراتب کوچک‌تر و کمتر از آنچه که مددی تا به امروز انجام داده در وسط فصل نقل و انتقالات حکم به برکناری احمد سعادتمند دادند، اما درمورد مدیری که برخلاف مدیر قبلی کاملاً با مدیران وزارت ورزش همسو و هماهنگ است در موضع ضعف قرارگرفته‌اند! مخالفان و منتقدان مددی که زورشان نرسید تا او را برکنار کنند، حالا باید دید مددی همان‌طور که از گوشه و کنار شنیده می‌شود، به دنبال برکناری فرهاد مجیدی است و مجوز مدیران بالادستی‌اش برای انجام چنین کار پر سروصدایی را دریافت کرده است یا نه؟ آنچه مشخص است در این استقلال تمام منتقدان وزیر و وزارت ورزش از جمع آبی‌ها حذف‌شده‌اند. حتی اگر آن شخص احمد سعادتمند باشد که روزی مقرب وزیر ورزش بود.

#فرهاد مجیدی #استقلال #وزارت ورزش
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها