31847
کلانتری: چون بیانیه نمی‌دهیم هر بلایی سر ما می آورند
31 خرداد 1400
سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز گفت: به سختی امتیاز جمع کردیم اما چون بیانیه نمی‌دهیم هر بلایی که بخواهند سر تیم ما می‌آورند.

روزنامه گل -

علی اصغر کلانتری در خصوص شرایط تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز گفت: از ابتدای فصل تا الان مظلومانه کار کردیم. حتی یک نصفه امتیاز نه کسی به ما داده و نه روی اشتباه داوری کسب کردیم. هر کاری کردیم و هر چه امتیاز گرفتیم شرافتاً کار و زحمت خودمان بوده است.

وی تصریح کرد: امروز با استقلال خوزستان بازی داریم اما ساعت 8 صبح روز بازی به من اعلام کردند که بازیکنم محروم است. به این کاری ندارم که گزارش ارائه شده درست نبوده اما محرومیت را باید 48 ساعت قبل از بازی به ما اعلام کنند نه اینکه صبح روز بازی بگویند بازیکن شما محروم است! این اتفاق باعث شده تیم تحت استرس و فشار قرار بگیرد. مشکلات زیادی داریم. از فدراسیون توقع داشتیم که زودتر این را اعلام می‌کردند.

سرمربی فجر سپاسی گفت: یک بازی با پارس جنوبی در جم انجام دادیم و از آن روز تا الان گرفتار شدیم. یک بار من  و دروازه‌بانم محروم شدیم و حالا هافبک تیم من به خاطر گزارش آن بازی محروم شده، من و دروازه‌بان تیم محرومیت را پشت سر گذاشتیم. برای نبی‌زاده دفاعیه خواستد و بعد گفتند بررسی کردیم و او محروم است! کجای دنیا محرومیت را 8 صبح روز بازی اعلام می‌کنند؟

کلانتری در مورد اینکه آیا پس از این اعلام تماسی با مسئولان فدراسیون سازمان لیگ داشته افزود: با محمودزاده صحبت کردم، گفت حرف شما درست است و نباید این طور اعلام می‌شد اما کمیته انضباطی به ما اعلام کرده و ما هم مجبور بودیم ابلاغ کنیم. سؤال من این است که آیا نمی‌توانستند طوری عمل کنند که شک و شبهه‌ای به وجود نیاید؟ پیش از این هم روز بازی با خیبر، من و دروازه‌بان تیم را محروم کردند.

وی با اشاره به بازی امروز مقابل استقلال خوزستان افزود: استقلال خوزستان تیم خیلی خوبی است و ما برای برد به مصاف این تیم می‌رویم. تا الان که بالای جدول هستیم و امتیاز جمع کرده‌ایم، راحت نبودیم. مشکلات زیادی داشتیم و سختی کشیدیم اما چون بیانیه نمی‌دهیم هر بلایی که بخواهند سر تیم ما می‌آورند. چاره‌ای نداریم و باید با همه چیز بجنگیم.

سرمربی فجرسپاسی در مورد اینکه در آستانه صعود به لیگ برتر قرار دارند، اظهار داشت: ما خیلی به صعود امیدوار هستیم. هر چه سختی‌های بیشتری به ما وارد شود، اراده بچه‌ها هم بیشتر می‌شود. آن‌ها همدل‌تر می‌شوند و می‌جنگند. مثل روز بازی با خیبر، در آن بازی هم موقعیتی به دست آوردیم که آفساید نبود اما داور آفساید گرفت که این صحنه را برنامه تلویزیونی هم نشان نداد! ما از تهدیدها فرصت می‌سازیم. ای کاش هر تیمی که در زمین عملکرد بهتری دارد و از موقعیت‌هایش استفاده می‌کند، به لیگ برتر برسد. هر کسی هم نتوانست برای سال‌های بعد تلاش کند. تمام تیم‌های لیگ یک تاوان دو سه تیم را می‌دهند و نباید این طور باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها