تغییرات در نیمکت مس برای صعود به لیگ برتر
31796
فرهاد کاظمی سرمربی، بیک زاده مربی
31 خرداد 1400
از سوی مدیرعامل باشگاه مس کرمان فرها کاظمی به‌عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب و معرفی شد تا در 5 هفته پایانی لیگ دسته یک هدایت این تیم  متمول کرمانی را به عهده داشته باشد.

روزنامه گل -

در ادامه و بعدازاین انتخاب  فرهاد کاظمی، هم سه دستیار خودش  در تیم فوتبال مس کرمان را انتخاب و معرفی کرد.

 پس از پایان کار محمدرضا مهاجری و انتخاب فرهاد کاظمی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال مس کرمان، کاظمی دستیاران خود را نیز به مدیران باشگاه مس کرمان معرفی کرد تا با آن‌ها نیز توافق نهایی صورت پذیرد و این‌چنین کادر فنی جدید تیم فوتبال مس کرمان کار خود را رسماً آغاز نماید. کاظمی برای چینش کادر فنی خود در مس کرمان، هاشم بیک‌زاده مدافع سابق استقلال که بادران هم سابقه دستیاری فرهاد کاظمی را داشت در کنار وحید کلهر که در نیم‌فصل مسابقات لیگ یک سرپرست تیم خوشه طلایی ساوه بود و هم‌چنین احمد نخعی که در کارنامه‌اش سرپرستی تیم مس کرمان به چشم می‌خورد را به‌عنوان دستیاران خود معرفی کرد.

 سرمربی باتجربه مس کرمان در کنار دستیاران خود باید اولین تجربه حضورشان در این تیم کرمانی را در مقابل ملوان به دست آورند، آن‌ها امروز در انزلی و در هفته سی‌ام لیگ دسته اول فوتبال ایران به مصاف قوی سپید خواهند رفت و پیروزی در این مسابقه می‌تواند امیدهای مس برای صعود به لیگ برتر را دوباره زنده کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها