31600
صادقی: به خوبی حریف را آنالیز کرده بودیم
29 خرداد 1400
سرمربی تیم هندبال مس کرمان گفت: عملکرد نماینده عربستان را آنالیز کرده بودیم و با پوشش دفاعی بهتر مقابل آنها به برتری رسیدیم.

روزنامه گل -

حمید صادقی بعد از شکست نماینده عربستان و کسب عنوان پنجمی رقابت های هندبال جام باشگاه های آسیا اظهار کرد: طبق آنالیز عملکرد تیم مظهر عربستان، می دانستیم بازیکنان این تیم در حمله بسیار هماهنگ هستند و طبق همین امر به بازیکنان تذکر دادم باید پوشش دفاعی بهتری داشته باشند.

سرمربی هندبال مس کرمان ادامه داد: طبق همین تاکتیک موفق شدیم در نیمه دوم با پوشش دفاعی منسجم از موقعیت های ایجاد شده برای ضدحمله استفاده و اختلاف امتیازی ایجاد کنیم.

صادقی افزود: البته متاسفانه در نیمه اول در دفاع انسجام لازم را نداشتیم و همین عامل باعث شد نیمه اول را متزلزل بازی کنیم اما در نیمه دوم با تغییر استراتژی در دفاع، توانستیم اختلاف را حفظ کنیم و همچنین در حملات هم زهردارتر عمل کردیم.

سرمربی تیم هندبال صنعت مس کرمان گفت: با وجود اینکه بچه ها به سبب بازی های سنگینی که داشتیم از لحاظ بدنی تحلیل رفته بودند اما در اولین حضور در مسابقات آسیایی عنوان پنجمی را به دست آوردیم و امیدوارم در آینده بتوانیم جایگاه بهتری کسب کنیم.  


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها