وزرا می‌روند، دیگر بهانه‌ای نیست
31589
قابل توجه استقلال؛ دولت تمام شد!
29 خرداد 1400
حالا اما انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار شده و دولت هم تا یک ماه دیگر عوض خواهد شد. همه اینها یعنی به زودی بهانه «نخواستند، نتوانستیم» به پایان خواهد رسید و همه تیم‌های معترض به تبعیض، از پشت آخرین سنگر بیرون خواهند آمد

روزنامه گل -

روزنامه گل- وزیر ورزش، وزیر ورزش، وزیر ورزش... این اواخر هم لابه‌لای این بهانه کلیشه‌ای، اسم وزیر ارتباطات و بقیه عوامل کابینه را می‌شنیدیم. اینها توجیه برخی تیم‌های ناموفق و از جمله استقلال، در مورد ناکامی‌ها بود. هر کجا که شکست خوردند و نتیجه نگرفتند، توپ را توی زمین این وزارتخانه و آن وزارتخانه انداختند. آش کم‌کم آنقدر شور شد که صدای خودی‌ها هم در آمد. به طور خلاصه استقلالی‌ها عقیده داشتند دولت فعلی هوای پرسپولیس را بیشتر دارد؛ بنابراین هر موفقیتی که نصیب حریف سنتی شده به خاطر همین حمایت‌ها بوده و هر ناکامی و شکستی که به آبی‌ها رسیده هم معلول همین تبعیض و نگاه ناعادلانه بوده است. هی گفتند و نوشتند و هر چقدر هم نقد شد که پرسپولیس در همین دوران پشت پنجره‌های بسته به موفقیت‌های بین‌المللی هم رسیده، گوش آقایان بدهکار نبود.

حالا اما انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار شده و دولت هم تا یک ماه دیگر عوض خواهد شد. همه اینها یعنی به زودی بهانه «نخواستند، نتوانستیم» به پایان خواهد رسید و همه تیم‌های معترض به تبعیض، از پشت آخرین سنگر بیرون خواهند آمد. طبیعتا مردم نمی‌پذیرند که هم در این دولت اعتراض به نابرابری وجود داشته باشد و هم در دولت بعدی. ما که پیش از این هم منتقد چنین نگرشی بودیم و آن را فرافکنانه می‌دانستیم، اما از حالا به بعد رسما بهانه‌ای در درست نخواهد بود. باید کار کرد و نتیجه گرفت. دوران بهانه‌جویی رو به اتمام است و افکار عمومی حساس‌تر شده‌اند. اگر هم آنها چیزی را فراموش کنند، رسانه‌ها برای یادآوری حاضر و آماده هستند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها