31541
محمودی: مدیریت و کادر فنی تراکتور باید ثبات داشته باشند/ تراکتور قهرمان سوپرجام است
29 خرداد 1400
یک پیشکسوت تراکتور می‌گوید این تیم توانایی غلبه بر پرسپولیس برای فتح سوپرجام را دارد.

روزنامه گل -

کاظم محمودی، در گفت‌وگو با ایسنا درباره دیدار سوپرجام بین دو تیم پرسپولیس و تراکتور گفت: به هر حال این بازی‌های فینال‌گونه‌ای که به صورت یک بازی برگزار می‌شود، سخت است و تیم‌ها هم در دقایق ابتدایی بسیار محتاط بازی می‌کنند. برگزاری بازی در آزادی و میزبانی پرسپولیس، کار تراکتور را سخت می‌کند اما به نظر من تراکتور این توانایی را دارد که پرسپولیس را شکست دهد. آن‌ها در تعطیلات بازی دوستانه داشتند و این به حفظ روند آمادگی تیم کمک کرده است. پیش‌بینی من این است که تراکتور پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی شکست می‌دهد و قهرمان سوپرجام می‌شود.

او درباره تجربه یک بازی مهم بدون ۳ بازیکن اصلی تیم یعنی شجاعی، دژاگه و حاجی‌صفی گفت: به هر حال احسان از تیم جدا شده است و شجاعی و دژاگه هم با توجه به غیبت در تمرینات، در فهرست تیم حضور نخواهند داشت. این ۳ بازیکن، بازیکنان مهمی برای تراکتور بودند اما به نظر من تیم نباید روی دوش یکی دو بازیکن بچرخد و باید انسجام و هم‌بستگی خود  را حفظ کند. تراکتور بازیکنان مهم و تاثیرگذار دیگر مثل اکبر ایمانی و سامان نریمان‌جهان دارد که می‌توانند نقش بازیکن کلیدی را در این دیدار ایفا کنند. ایمانی هم می‌تواند در کارهای دفاعی به تیم کمک کند و هم در بازیسازی تاثیرگذار باشد و به نریمان‌جهان برای خلق موقعیت توپ برساند. تراکتور نباید حسرت نداشته‌هایش را بخورد و همین بازیکنان و کادر فنی می‌توانند عامل موفقیت تراکتور شوند.

محمودی درباره باقی ماندن خطیبی در تراکتور در صورت کسب نکردن جام گفت: این تیم هنوز تیم خطیبی نیست و او هنوز تیم خود را نبسته است. به نظر من ثبات بخش مهم موفقیت در هر تیمی است و تراکتور باید در مدیریت و کادر فنی‌اش ثبات داشته باشد تا بتواند موفق شود. درست است که تراکتور نتایج درخوری در جام حذفی و لیگ نگرفته است اما خطیبی توانست در لیگ قهرمانان آسیا، نتایج خوبی را کسب کند و زمینه‌ساز صعود تراکتور شود. همین امر نشان می‌دهد سرمربی تراکتور و بازیکنان فعلی پتانسیل موفقیت را دارند و تنها زمان کمک می‌کند که آن‌ها موفق شوند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها