31410
نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند
27 خرداد 1400
مراسم قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه، عصر امروز در شهر استانبول محل برگزاری این مسابقات برگزار شد.

روزنامه گل -

رقابت های بین المللی کشتی جام وهبی امره ترکیه روزهای 28 تا 30 خردادماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می شود.

بر اساس برنامه اعلامی رقابت های اوزان 55، 63، 72، 82 و 97 کیلوگرم روزهای جمعه و شنبه و مسابقات اوزان 60، 67، 77، 87 و 130 کیلوگرم روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می شود.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که 6 کشتی گیر حضور دارند، رقابت ها به صورت دوره ای و در دو گروه 3 نفره برگزار می شود که سجاد عباس پور با کشتی گیرانی از روسیه و ترکیه روبرو می شود و پویا دادمرز نیز به مصاف نمایندگانی از کشورهای بلغارستان و ترکیه می رود.
در وزن 60 کیلوگرم 12 کشتی گیر حضور دارند، مهرداد مردانی در دور نخست به مصاف سرگئی امیلین از روسیه می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد با برنده کشتی میان امید آرامی و حریف ترکیه ای مبارزه خواهد کرد.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با سلیمان اف از قرقیزستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان حریفان ترکیه ای می رود. در پایین جدول نیز محمد نوربخش در دور نخست به مصاف آسخات از قزاقستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران ترکیه ای مبارزه خواهد کرد. 12 نفر در این وزن حضور دارند.
در وزن 67 کیلوگرم که 12 شرکت کننده دارد، حسین اسدی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف حریفی از کشور بلغارستان می رود. وی در صورت پیروزی در این دیدار در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف کشتی گیرانی از کشور ترکیه خواهد رفت. محمد الیاسی که در پایین جدول قرار دارد در دور نخست با کشتی گیری از کشور ترکیه مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده سورکوف از روسیه و کشتی گیر قرقیزستانی می رود.
در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا مختاری در دور نخست به مصاف حریفی از کشور ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده مبارزه میان امین کاویانی نژاد و حریف بلغارستانی کشتی خواهد گرفت. در این وزن 12 نفر شرکت کرده اند.
در وزن 77 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند، پرهام قنبری در دور نخست با حریفی از کشور ترکیه پیکار خواهد کرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف  برنده کشتی میان الکساندر چهرکین از روسیه و دیگر حریف ترکیه ای خواهد رفت.
در وزن 82 کیلوگرم که 11 کشتی گیر شرکت کرده اند، در پایین جدول محمد ناقوسی در دور اول به مصاف کشتی گیری از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با کشتی گیر ترکیه ای مبارزه می کند. رسول گرمسیری نیز در دور نخست به مصاف کشتی گیری از ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده مبارزه میان امره کوش و دیگر حریف ترک روبرو می شود.
در وزن 87 کیلوگرم ناصر علیزاده در دور نخست به مصاف لورینچ از مجارستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان مارگاریان و کودزوکوف از روسیه مبارزه خواهد کرد. رامین طاهری نیز که در پایین جدول حضور دارد در دور اول با حریفی از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان کشتی گیران قرقیزستان و ترکیه می رود در این وزن 14 نفر حضور دارند. 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها