31392
اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد بلیت فروشی مجازی
26 خرداد 1400
باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که هواداران این تیم می‌توانند بلیت های 15، 30 و 50 هزار تومانی را تهیه کنند.

روزنامه گل -


 

ه گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در راستای عمل به خواسته هواداران محترم و دوست‌داشتنی پرسپولیس که همواره یار و همراه باشگاه هستند و با حمایت بی‌نظیر خود «درس طرفداری و اخلاق» به اهالی فوتبال دادند، جزئیاتی از بلیت فروشی مجازی اعلام می‌شود.

هواداران محترم پرسپولیس برای ادامه کمک مالی به باشگاه و حمایت از تیمی که خودشان صاحب نام و نشانش هستند، می‌توانند از ساعت 14 فردا پنجشنبه 27 خرداد ماه با مراجعه به سایت Persepolis.asia اقدام به خرید بلیت کنند.

بلیت‌های سوپرجام و بازی یکشنبه شب مقابل تراکتور با همکاری شرکت رادپرداز نوین آسیا، در سه سطح قیمتی ارائه می‌شود؛ زون اول، بلیت‌های 15 هزارتومانی، زون دوم بلیت‌های 30 هزار تومانی و زون سوم بلیت‌های 50 هزارتومانی آماده فروش است. با خرید هر بلیت، مکان مجازی تماشاگران برای حضور در استادیوم مشخص می‌شود.

طبق اعلام جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، برای هوادارانی که بلیت‌های 50 هزار تومانی را تهیه کنند، شش قطعه سکه تمام بهار آزادی، برای هوادارانی که بلیط 30 هزار تومانی را خریداری کنند، شش قطعه سکه نیم بهار آزادی و برای آن دسته از طرفدارانی که اقدام به خرید بلیت‌های 15 هزار تومانی کنند، شش قطعه سکه ربع بهار آزادی در نظر گرفته می‌شود که به قید قرعه، به هواداران خوش‌شانس اهدا خواهد شد.

همچنین شش دست کیت اصلی پرسپولیس با امضای بازیکنان تیم آماده شده تا بین همه خریداران بلیت قرعه‌کشی و اهدا شود.

مدیران و ارکان باشگاه پرسپولیس خود را قدردان محبت هواداران می‌دانند و امیدواریم با استفاده از فروش بلیت مجازی، بخشی از خسارت‌های ناشی از عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه جبران شده و در این شرایط بحرانی، بار دیگر هواداران، دست باشگاه را بگیرند. بدون شک نَفَسِ گرم هواداران به باشگاه و تیم انرژی می‌دهد و امیدواریم به محض دریافت مجوزهای لازم از ستاد مقابله با شیوع کرونا، بار دیگر تماشاگران را در ورزشگاه‌ها ببینیم و باز هم با صدای تشویق و هلهله آنها به سمت کسب افتخارات بیشتر حرکت کنیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها