31377
پیوس : پرسپولیس را برنده دربی حذفی بدانید
26 خرداد 1400
آرش جعفری -  مهاجم سابق ملی پوش پرسپولیس می گوید پرسپولیس برنده دربی حذفی است. 

روزنامه گل -

 فرشاد پیوس پس از تساوی لحظه آخری نود ارومیه مقابل چوکا تالش گفت: بازی سنگینی داشتیم چرا که نود ارومیه انتحاری بازی می‌کرد ، هدف آن‌ها استفاده از توپ‌های سوم بود که از این موضوع اطلاع کامل داشتیم .اما ما به‌خوبی وسط زمین را در اختیار داشتیم و هرزمانی که اراده می‌کردیم ، به کناره‌ها می‌رفتیم و ارسال‌هایی انجام دادیم ، می‌دانستیم که روی ضربات ایستگاهی و اوت ضعف دارند که روی همین موضوع در هفته اخیر کارکردیم و به گل هم رسیدیم .
 سرمربی چوکا تالش در ادامه با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش گفت: به نظرم بچه‌های ما خیلی خوب بودند ، با تمام توان بازی کردند و دستشان درد نکند ، من با تمام وجود پشت بازیکنانم هستم ، همه آن‌ها بازیکنانی در سطح لیگ برتر هستند ؛ به‌خصوص کنعان طاهر نژاد که برابر نود خیلی خوب بازی کرد و یکی از بهترین بازیکنان زمین بود ، یک امتیاز هم برای ما ارزشمند است و سعی می‌کنیم تا در دیدارهای آینده نیز نتایج خوبی بگیریم ، این بچه‌ها با تمام وجود کار می‌کنند و فعل خواستن را صرف کردند و همه همدل شدیم تا بتوانیم تیم را حفظ کنیم .
 فرشاد پیوس در خصوص اینکه چوکا در لیگ دسته یک باقی می‌ماند گفت: کار خیلی سختی داریم و فقط خدا باید کمک کند؛ من هم هرچه در توان دارم برای موفقیت تیم به کار می‌گیرم ، شک نکنید ما در لیگ یک می‌مانیم ؛ بازی‌های تیم نود ارومیه سخت است و نفرات کمی روی نیمکت ذخیره دارد ولی ما روی نیمکت و در زمین بازیکنان خوبی داریم و انشاالله رقبای رو در رو را شکست می‌دهیم و موفق می‌شویم .
او با اشاره به دیدارهایی که پیش رودارند، گفت: انشاالله اگر از پنج مسابقه آینده ۱۰ امتیاز بگیریم ، در لیگ یک می‌مانیم .
پیوس در ادامه به دربی حذفی اشاره می‌کند و می‌گوید : بازی خوبی خواهد شد و بهترین فرصت است که پرسپولیس قدم محکمی برای دبل کردن در قهرمانی داشته باشد. پیوس در ادامه با اشاره به اینکه پرسپولیس برنده این دیار خواهد بود گفت: من مطمئن هستم پرسپولیس برنده این دیدار خواهد بود چون شرایط بهتری نسبت به استقلال دارد. هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ روحی روانی پرسپولیس بهتر از استقلال است. تیم یکه در این دیار به لحاظ روحی روانی برتر باشد و نیز آرامش و تمرکز داشته باشد می‌تواند برنده شود. برای همین می‌گویم پرسپولیس می‌تواند برنده دربی حذفی هم باشد.

#پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها