31368
نوبخت: ملی‌پوشان و کادر فنی فوتبال دغدغه مسائل مالی نداشته باشند/ می خواستند با گرفتن میزبانی مانع پیشرفت ما شوند
26 خرداد 1400
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اظهار داشت: من به اینجا آمدم تا به شما بگویم که ذهنتان از مسائل مالی دور و خالی کنیدزیرا این حل مسائل وظیفه ماست.

روزنامه گل -

محمد باقر نوبخت در حاشیه مراسم استقبال و تجلیل از تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: هر زمان که تیم ملی به میدان می‌رود نفس‌های ما در سینه حبس می شود. می‌خواستند پس از یک محاصره اقتصادی و تلاش برای تحقیر ملی، توان اقتصادی را از ما بگیرند و مردم را به ستوه آوردند. آنها سعی داشتند با گرفتن میزبانی مانع پیشرفت ما شوند ولی درخشش شما باعث شد تا غرور ملی احیا شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: البته همه در این مسیر تلاش کردند و اگر تلاش کادر فنی نبود و فدراسیون فوتبال وظیفه‌اش را به درستی انجام نمی‌داد، این صعود دشوارتر می‌شد. 

نوبخت ادامه داد: آنچه اتفاق افتاد شرط لازم بود ولی شرط کافی در ادامه رخ خواهد داد. من به اینجا آمدم تا به شما بگویم که ذهنتان از مسائل مالی دور و خالی کنید. این وظیفه ماست و برخی می‌گویند از شنبه می‌خواهیم مسائل مربوط آغاز کنیم ولی من می‌گویم از همین الان و پس از این برنامه جلسات برای مسائل مالی آغاز خواهد شد. من به شما ، کادر فنی و عزیزی خادم می‌گویم که ذهنتان را از مسائل مالی خالی کنید که آن وظیفه ماست. امیدواریم که در مراحل بعدی تیم ملی کشورمان موفق باشد. 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها