31365
هاشمیان: برای صعود به جام جهانی و کسب نتایج خوب هم نیاز به اتحاد ملی داریم/ فدراسیون فوتبال باید حمایت شود
26 خرداد 1400
مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: برای رسیدن به جام جهانی و کسب نتایج خوب در آن مسابقات فقط نمی‌توانیم به تیم ملی فوتبال وابسته باشیم بلکه نیاز به اتحاد ملی، برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری و حمایت همه‌جانبه داریم.

روزنامه گل -

وحید هاشمیان در آیین استقبال و تجلیل از ملی پوشان تیم فوتبال کشورمان اظهار داشت: این موفقیت را به همه مردم تبریک می‌گویم به ویژه اینکه پیروزی ما در سایه شرایط بسیار سختی حاصل شد. همان گونه که می‌دانید شکست ما مقابل عراق و بحرین در دور رفت و همچنین تصمیم ناعادلانه ای که ضد کشورمان گرفته شد، شرایط را بسیار سخت کرد، اما کشور ایران یک ویژگی بسیار بزرگ دارد.

وی افزود: هر موقع کشورمان در شرایط سختی قرار می‌گیرد کارهای خیلی بزرگی انجام می‌دهد و این کار بار دیگر در فوتبال ما انجام شد. بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان که من در کنارشان بودم، با تمام وجود و تک تک سلول‌هایشان به فکر ایران بوده و تلاش کردند. کادر فنی، پشتیبانی و فدراسیون فوتبال هم که شرایط بسیار سختی داشت، هیچ کم و کاستی برای ما نگذاشت و همه امکانات را فراهم کرد.

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: اتحاد ملی که بین رسانه‌ها، مردم و مسئولان به وجود آمد سبب شد بتوانیم نتیجه بسیار خوبیبگیریم و سبب ایجاد خوشحالی مضاعفی در کشور شویم. وقتی تیم ملی فوتبال می‌تواند تا این اندازه در شادی و غرور مردم تأثیر بگذارد، قطعا باید بیشتر به این ورزش توجه شود.

هاشمیان تصریح کرد: برای رسیدن به جام جهانی و کسب نتایج خوب در آن مسابقات که فقط فوتبالی نیست، بلکه مسائل سیاسی، اقتصادی، اخلاقی و غرور جامعه ما را نشان می‌دهد، فقط نمی‌توانیم به تیم ملی وابسته باشیم بلکه نیاز به اتحاد ملی، برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری و حمایت همه‌جانبه داریم.

وی ادامه داد: در دور بعدی بازی‌های ما بسیار سخت‌تر می‌شود. کشورهایی که در آسیا از ما جلوتر هستند، از لحاظ برنامه‌ریزی و امکانات کارشان را از قبل شروع کردند، فدراسیون فوتبال به تنهایی قادر نیست تمام مشکلات را رفع کند بلکه باید حمایت شود، امیدوارم پس از سپری کردن دور مقدماتی بعدی و صعود به جام جهانی باعث افتخار کشورمان شویم و بتوانیم نام ایران در جهان بالا نگه داریم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها