31364
امیری: هر تصمیمی غیر از ابقای کادر فنی به ضرر تیم ملی است/باید با MRI مشخص شود به بازی ها می رسم یا نه
26 خرداد 1400
بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در شرایط کنونی هر تصمیمی غیر از ابقای کادر فنی می‌تواند به ضرر تیم ملی باشد.

روزنامه گل -

وحید امیری در حاشیه مراسم تجلیل از ملی‌پوشان تیم ملی فوتبال اظهار داشت: شرایط یک ماه گذشته با یک سال پیش اصلاًقابل مقایسه نیست. خدا را شکر با دعای خیر مردم اتفاقات خیلی خوبی رخ داد، اما هنوز راه درازی داریم و باید بیشتر تلاش کنیم، چون می‌دانیم کارمان به مراتب سخت‌تر است. بازهم مردم باید باید انرژی مثبت برای تیم بفرستند و مسئولان پشت تیم باشند تا بتوانیم برای سومین‌بار متوالی راهی جام‌جهانی شویم. 

وی ادامه داد: همه عوامل دست به دست هم دادند تا توانستیم در 4 مسابقه به پیروزی برسیم. از نظر غرور ملی بسیار به ما بر خورده بود و همه مصمم شده بودند که در این مسابقات همه چیز را جبران کنند. از کار زیاد و تلاش شبانه روزی کادر فنی و همه مسئولان و تلاش بازیکنان که در رطوبت بالا توانستند این افتخار را رقم بزنند نباید به سادگی گذشت.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان درخصوص اتمام زمان قرارداد اسکوچیچ با فدراسیون ایران گفت: هر تصمیمی غیر از ابقای کادر فنی می‌تواند به ضرر تیم ملی باشد. این نظر شخصی من است. تیم ملی 4 بازی داشته که 2 تا آنها بسیار حساس بود که فکر می‌کنم انتظارات برآورده شد و حالا نباید دنبال موضوع دیگری باشیم. هر اتفاق دیگری رخ دهد به فوتبال ملی لطمه وارد خواهد شد. در حال حاضر شرایط برای تغییر کادر فنی فراهم نیست و تیمی که موفقیت کسب کرده و کادر فنی که تا اینجای کار به عنوان یک لیدر تیم را راهنمایی کرده است نباید این صحبت‌ها درموردش مطرح شود. فرصت زیادی نیست و ممکن است تیم وارد حاشیه شود.

امیری درخصوص وضعیت مصدومیتش، عنوان کرد: از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدم، اما خدا را شکر با درایت کادر پزشکی تیم ملی شرایط خوبی دارم. باید شرایط را بررسی کنم و MRI بگیرم تا ببینم به بازی‌های باشگاهی می‌رسم یا خیر. 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها