31361
جهانبخش: در خصوص آینده کادر فنی تیم ملی باید تصمیم منطقی گرفته شود / می‌خواهم در باشگاهی باشم که بازی کنم
26 خرداد 1400
علیرضا جهانبخش در حاشیه مراسم تجلیل از تیم ملی در خصوص آینده کادر فنی تیم ملی کشورمان و آینده خودش در باشگاه برایتون انگلیس پرده برداشت.

روزنامه گل -

علیرضا جهانبخش در حاشیه مراسم استقبال و تجلیل از تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: ما حقمان این بود که میزبانی را در دست گیریم ولی میزبان به ناحق از ما گرفته شد. نسبت به شرایطی که برای ایجاد کرده بودند ما نشان دادیم که هر چقدر شرایط برای ما سخت‌تر شود،‌ قوی‌تر می‌شویم و تلاش بچه‌ها بیشتر می‌شود. ما این بازی‌ها را وظیفه خودمان می‌دانستیم و می‌دانستیم حقی بر گردن ما سوار شده است و می‌خواستیم در این شرایط سخت اقتصادی خنده بر لبان مردم کشورمان بیاوریم.

وی ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم سربلند از این بازی‌ها خارج شویم. می‌دانستیم بازی‌های سختی پیش روی ما قرار دارد ولی بازی به بازی پیش رفتیم و توانستیم 4 برد کسب کنیم و به حقمان یعنی صدرنشین گروه برسیم. 

ملی‌پوش فوتبال کشورمان در خصوص رابطه بازیکنان با اسکوچیچ گفت: تلاش بر این بود به خاطر زمان کمی که داشتیم،‌ از تمام استعدادهای تیم استفاده شود. به نظرم شرایط تیم با توجه به زمانی اندکی که وجود داشت خوب بود. من خودم اولین اردویم را تجربه کردم و تنها 2 هفته از تیم ملی گذشته است. کلی اتفاق در اردو افتاد و از نظر شرایط تمرینی اتفاقات زیادی در  تیم افتاد. به همین دلیل باید زمان داد تا متوجه شویم که به چه شکلی باید شرایط تیم دنبال شود. بچه‌ها فوق ‌العاده کار کردند و یک دلی خوبی در تیم وجود داشت. 

جهانبخش در خصوص ماندن اسکوچیچ در تیم اظهار داشت: این وظیفه ما نیست و ما به عنوان بازیکن نمی‌توانیم در این خصوص صحبت کنیم. در گذشته هم تصمیماتی گرفته شد که ما در آن نقشی نداشتیم. به نظرم مهمترین وظیفه ما این است که به عنوان بازیکن نهایت تلاشمان در زمین فوتبال به ثبت رسانیم. بیرون زمین بر عهده مسئولین است و آنها باید تصمیمات را اتخاذ کنند. الان تصمیم در دست فدراسیون است و ما به عنوان بازیکن نقشی در آن نداریم. ما شرایط متفاوتی در این 4 بازی داشتیم و احساسات دیگر دخیل نیست. باید تصمیمات منطقی گرفته شود. 

وی در خصوص آینده باشگاهی خود گفت: قطعا تصمیمی خواهم گرفت که به آینده‌ام کمک کند. من 3 هفته دیگر دیگر به انگلیس بازمی‌گردم و در اندیشه این هستم که تصمیم خوبی بگیرم مخصوصا اینکه سال آینده ما جام جهانی داریم. سال خیلی مهمی برای ماست و تصمیمی که خواهم گرفت قطعا به فوتبالم کمک خواهد کرد. دوست دارم بیشتر بازی کنم و در این یکی دو سال شرایط طوری رقم خورد که آنجور که دلم می‌خواست رخ نداد. به موقع در خصوص شرایطی که در باشگاهم رخ داد صحبت خواهم کرد. 

جهانبخش در خصوص اینکه آیا برایتون را ترک می‌کند اظهار داشت: الان اصلا حرفه‌ای نیست که در این خصوص صحبت کنم. من 2 سال دیگر با برایتون قرارداد دارم و باید ببینم شرایط چگونه پیش می‌رود. من به عنوان یک بازیکن دوست دارم که بازی کنم. مرحله بعدی برای تیم ملی فوتبال کشورمان خیلی مهم خواهد بود و برای یک فوتبالیست مهم این است که بتواند بیشتر در زمین بازی کند و بتواند فرم خودش را حفظ کند. بسیاری از بازیکنان تیم ملی شرایط خیلی خوبی در باشگاهشان طی کردند و من می‌خواهم این شرایط را بدست آورم. 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها