31358
اسکوچیچ در واکنش به پایان قراردادش با فدراسیون: بگذارید از بردی که آوردیم لذت ببریم
26 خرداد 1400
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به پایان یافتن قراردادش واکنش نشان داد.

روزنامه گل -

 دراگان اسکوچیچ پس از اتمام مراسم تجلیل از ملی پوشان فوتبال کشورمان اظهار داشت: به لحاظ روانی مدیریت کردن این شرایط خیلی سخت بود زیرا ما جای کوچک ترین لغزشی نداشتیم. همین طور باید حواس‌مان را از لحاظ مصدومیت بازیکنان و بار فشاری که در تمرینات روی آنها بود جمع می‌کردیم.

به دلیل شرایط بد آب و هوایی چهار بازی در این دوره فشرده انجام دادیم. این تنها اولین قدم بود و تازه شروع مسیرمان است. مسیر طولانی داریم تا تیم قوی و قوی‌تری بسازیم.

وی درباره قرعه‌کشی مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا گفت: اکنون مهم ترین موضوع برای من این است که صعود کردیم و خیلی به اینکه قرعه‌کشی دور بعدی به چه شکلی خواهد بود، فکر نمی کنیم. الان دوست دارم از این دوره استفاده کنم، بروم و خانواده‌ام را ببینم و کمی به آرامش برسم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس، درباره اینکه با توجه به ادعای شهاب‌الدین عزیزی خادم قراردادش با تیم ملی تمام شده و در این شرایط برنامه اش برای آینده چیست، توضیح داد: هنوز هم سرمربی هستم.

اسکوچیچ در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه با توجه به تمدید مرحله به مرحله قراردادش، آیا همچنان با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد، عنوان کرد:‌ اگر اطلاعات بیشتری دارید خوش به حال‌تان! چیز بیشتری برای اضافه کردن ندارم.

وی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه عزیزی‌خادم اعلام کرده قرارداد سرمربی تیم ملی به اتمام رسیده‌، گفت: اکنون قصد استراحت دارم و از شما(خبرنگاران) هم به دلیل اینکه آمدید و با من صحبت کردید، ممنون هستم اما بگذارید از این بردی که آورده‌ایم لذت ببریم. برای این صحبت‌ها وقت زیاد است.

سرمربی تیم ملی فوتبال در ادامه سوالات خبرنگار فارس مبنی بر اینکه با توجه به پیروزی‌هایش با تیم ملی کشورمان دوست دارند وی همچنان در این تیم بماند، گفت: گفتم اکنون اوضاع به این شکل است که بازی ها تمام شده و می‌خواهم از بردی که به دست آورده‌ایم لذت ببرم. بعدش درباره این مسائل صحبت‌ می کنیم. شرایط خیلی سختی را حل کردیم و اکنون هم وقت استراحتم است.بعدا برای  صحبت کردن نسبت به این موارد فرصت هست.

اسکوچیچ درباره اینکه حدود دو ماه دیگر رقابت‌های مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی شروع می‌شود، تصریح کرد: نه وقت کافی برای این صحبت ‌ها است. خیال تان راحت باشد زیرا تیم ‌مان را آماه خواهیم کرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها