همه را با هم شکست دادیم
31354
اینطوری بردن کیف دارد
26 خرداد 1400
صعود به این شکل لذت دیگری دارد. این که به کنفدراسیون فوتبال آسیا نشان بدهی میزبانی ناعادلانه بحرین و شرجی هوا و زمین افتضاح، مانع تیم ملی ایران نیست..

روزنامه گل -

روزنامه گل- صعود از مرحله اول انتخابی جام‌جهانی به خودی خود اینقدر شادی ندارد، اما شرایط برای فوتبال ایران طوری رقم خورد که کامیابی کاروان منامه به دل همه نشست. گروه سخت بود، دور رفت را وا داده بودیم، میزبانی دور برگشت را به حریف‌مان بخشیده بودند، بازی تدارکاتی درست و حسابی نداشتیم و هزار ماجرای دیگر. با این همه اما تیم ملی کولاک کرد و توانست با پیروزی در هر چهار مسابقه‌اش به دور بعد صعود کند. پس از انجام موفقیت‌آمیز این ماموریت، شاهد شور و نشاط جمعی خاصی در کشور بودیم و بسیاری از مردم به ستایش از عملکرد ملی‌پوشان پرداختند. دلیل این ماجرا هم آن بود که تیم ما در منامه «همه را با هم» شکست داد.

اساسا صعود به این شکل لذت دیگری دارد. این که به کنفدراسیون فوتبال آسیا نشان بدهی میزبانی ناعادلانه بحرین و شرجی هوا و زمین افتضاح، مانع تیم ملی ایران نیست. این که به بحرین نشان بدهی بردنش در زمین خودش کار آسانی است و اگر قبلا این اتفاق رخ نداده بود، صرفا آنها قسر در رفته‌اند. این که روزشمار شکست‌ناپذیری عراق برابر ایران را به هم بزنی و یادشان بیندازی کت تن کیست. این که به مارک ویلموتس پیغام بدهی این تیم پتانسیل زیادی داشت و اگر در دور رفت نتیجه نگرفت، تنها دلیلش این بود که سرمربی ما «عرضه» نداشت... همه این اتفاقات با هم رخ داد و معلوم است که حسابی لذت بردیم.

تیم ملی فوتبال ایران با یک تیر صد نشان زد و حالا این نسل از ملی‌پوشان محبوب‌تر از هر زمان دیگری هستند؛ بازیکنانی که مطمئن باشید کارهای بزرگتری از دست‌شان بر می‌آید و قرار است قله‌های بلندتری را فتح کنند. با این تیم، حال‌مان خوش است. دست مریزاد بچه‌ها.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها