31299
دشان: برنده فینال زودرس شدیم
26 خرداد 1400
سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه از پیروزی برابر آلمان بسیار خوشحال است و آن را به پیروزی در فینال زودرس یورو 2020 تشبیه کرد.

روزنامه گل -

روزنامه گل - به نقل از کانال M6، تیم ملی فوتبال فرانسه در دیدار برابر آلمان با گل به خودی مت هوملس به پیروزی دست پیدا کرد.

دیدیه دشان از پیروزی در این بازی خوشحال است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: یک بازی بزرگ را برابر یک تیم بسیار قوی به نمایش گذاشتیم. به خوبی از قدرت تیمم در بازی های بزرگ آگاه هستم. می توانستیم در نیمه نخست بهتر ظاهر شویم. توانایی زدن گل دوم را هم داشتیم. در نیمه دوم اذیت نشدیم با این حال بازی سختی را تجربه کردیم و این طبیعی بود.

او ادامه داد: این بازی نخست ما بود اما شبیه به یک فینال زودرس بود. کسب سه امتیاز این بازی بسیار مهم بود و قطعا در ادامه به ما بسیار کمک خواهد کرد. ما یک تیم هستیم و می توانیم در شرایط سخت به خوبی ایستادگی کنیم و با بستن فضاها اجازه خودنمایی را به حریف ندهیم. بازیکنانی در اختیار دارم که انضباط و تمرکز لازم را در میدان دارند و آنگونه که دوست دارم بازی می کنند.

دشان در پایان گفت: یک سال و نیم است که منتظر چنین لحظه ای هستیم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. هنوز در اول راه هستیم. تیم بازی سزاوارانه ای را به نمایش گذاشت و شایسته این پیروزی بود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها