31277
قربانی: بعد از دور رفت به توانایی بازیکنان شک کرده بودیم/ الان می‌توانیم از اسکوچیچ تعریف کنیم
26 خرداد 1400
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت:بعد از نتایج دور رفت همه به توانایی بازیکنان تیم ملی شک کرده بودیم و می‌ترسیدیم به عراق یا بحرین ببازیم.

روزنامه گل -

پیروز قربانی در خصوص برتری تیم ملی مقابل عراق و صعود به مرحله نهایی مسابقات مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: یکی از بهترین اتفاقاتی که افتاد این بود که اعتماد به نفس فوتبال کشورمان برگشت. حالا تیم‌های دیگر دوباره باید با یکی از غول‌های آسیا مبارزه کنند.

وی افزود: بعد از نتایج دور رفت همه به توانایی بازیکنان تیم ملی شک کرده بودیم و می‌ترسیدیم به عراق یا بحرین ببازیم ولی واقعاً اتفاق خوبی رخ داد و با چهار پیروزی پی در پی هم مردم و هم ما لذت بردیم.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال  ایران در خصوص هفت پیروزی تیم ملی با دراگان اسکوچیچ در مسابقات گذشته عنوان کرد: زمانی که اسکوچیچ سرمربی تیم ملی شد هجمه‌های زیادی به او وارد کردند که خیلی از آن هجمه‌ها به دور از واقعیت بود. کسانی که فوتبال را فنی دنبال می‌کنند می‌دانند تیم‌هایی که  اسکوچیچ هدایت آنها را برعهده داشته فوتبال خوبی ارائه می‌کرد و حالا می‌بینید که تیم ملی ما هم با برنامه بازی می‌کند و از عقب بازی‌سازی می‌کند و برای گلزنی برنامه دارد.

قربانی تأکید کرد: طرح و برنامه در فوتبال ارائه شده از سوی تیم ملی در بازی‌های اخیر مشخص بود و حالا وقتی است که می‌توان از اسکوچیچ تعریف کرد؛ مهم‌ترین فاکتور پیروزی های اخیر تیم ملی و برتری مقابل عراق این بود که دور رفت را کاملاً فراموش کردیم و حیف بود که این تیم در این مرحله دچار مشکل شود.

وی افزود: اگر ایران از این مرحله حذف می‌شد واقعاً حیف بود و خود آسیا ضرر می‌کرد. اگر من جای مسئولان AFC بودم و قواینن دست‌وپاگیرم نمی‌شد هر سال ایران را به دور نهایی و جام جهانی می‌فرستادم چون فوتبال ایران برای AFC یک برگ برنده است.

#پيروز قرباني #تيم ملي فوتبال ايران #بازي ايران و عراق #انتخابي جام جهاني #اسكوچيچ
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها