31241
تیم ملی پاراتکواندو ایران قهرمان آسیا شد
25 خرداد 1400
در پایان مسابقات قهرمانی پاراتکواندو آسیا در لبنان، تیم‌ملی ایران با کسب ۴ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز بر سکوی نخست آسیا ایستاد.

روزنامه گل -

تیم ملی پاراتکواندو ایران با ۴ مدال طلای مهدی پوررهنما، اصغر عزیزی، سعید صادقیان پور و مهتاب نبوی، یک نقره حامد حق شناس و ۲ برنز مهدی بهرامی آذر و رایحه شهاب مقتدرانه توانست برای ششمین بار قهرمان این دوره رقابتها شود.

قزاقستان با ۳ طلا، ۲ نقره و یک برنز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و ترکیه با ۲ طلا، ۲ نقره و ۴ برنز سوم شد.
پیام خانلرخانی به عنوان بهترین مربی معرفی و اصغر عزیزی که موفق به کسب مدال طلا این دوره از رقابت‌ها شده بود به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شد.
با توجه به اینکه در وزن مهتاب نبوی تعداد شرکت کننده‌ها به حد نصاب نرسید، این هوگوپوش در کلاس بالاتر نیز مبارزه کرد، اما در کلاس خود نیز موفق به کسب مدال طلا شد.

مهدی پوررهنما در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44)، اصغر عزیزی در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K44)، سعید صادقیان پور در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42)، حامد حق شناس در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K44) و مهدی بهرامی آذر در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) در ترکیب تیم ملی پاراتکواندو مردان قرار داشتند و فاطمه دودانگه در وزن ۴۹- کیلوگرم (K44)، مهتاب نبوی در وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) و رایحه شهاب در وزن ۵۸+ کیلوگرم (K44) نیز به عنوان نمایندگان پاراتکواندو بانوان ایران در این رقابت‌ها شرکت کردند.
پیام خانلرخانی سرمربیگری و مهدی احمدی مربیگری تیم ملی پاراتکواندو را برعهده دارند. عاطفه کشاورز نیز سرمربی و الهه مهربانی مربی تیم ملی پاراتکواندو بانوان هستند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها