به موقع خودش به دربی حذفی هم فکر خواهیم کرد
31186
آرش رضاوند: دوست دارم فرانسه قهرمان یورو شود
25 خرداد 1400
هافبک تیم استقلال تهران ضمن ابراز امیدواری برای برطرف شدن مشکلات آبی پوشان، در مسابقات یورو طرفدار تیم ملی فرانسه است و به نظر او شاگردان دیدیه دشان یکی از مدعیان کسب جام خواهند بود. مشروح صحبت‌های رضاوند با گل را می‌خوانید:

روزنامه گل -

شرایط استقلال چطور است؟

وضعیت را همه می‌دانند نیازی به تشریح ندارد. یک بازیکن مانند ما باید روی مسائل فنی تمرکز داشته باشد و نباید روی مسائل حاشیه‌ای تمرکز کند اما وضعیتی که وجود دارد روز تمرکز ما هم تاثیر دارد و این مختص تمام تیم و باشگاه است. ما هم امیدواریم که مدیران باشگاه مشکلات را برطرف کنند و تمرکز همه روی مسابقات و برنده شدن عناوین باشد تا دل هواداران را شاد کنیم.

 

تعطیلات لیگ برای شما خوب است یا بد؟

فشار مسابقات بالا بود و به نظرم یک مقدار استراحت نیاز بود. اکنون تمرینات را مثل همیشه با قدرت آغاز کرده‌ایم و برای ادامه مسابقات آماده می‌شویم. قرار بود یک بازی دوستانه هم با صنعت نفت داشته باشیم که با نظر آنها این مسابقه لغو شد اما بازی با پیکان مسابقه خوبی برای محک زدن و حضور در شرایط رقابتی بود.

 

مسابقات یورو در اروپا هم شروع شده؛ این رقابت‌ها را دنبال می‌‌کنی؟

بله فعلا که چند بازی انجام شده ولی آنها هم جذابیت خاص خودشان را دارند. بازی تیم ملی ایتالیا و ترکیه در افتتاحیه بود که ترکیه به عنوان یک تیم مدعی حاضر شد و همینطور بلژیک هم با سه گل روسیه را شکست داد که این دو تیم نمایش خوبی داشتند.

 

طرفدار کدام تیم در یورو هستی و به نظرت چه عنوانی کسب می‌کند؟

من به تیم ملی فرانسه علاقه دارم و امیدوارم که به قهرمانی دست پیدا کنند. فرانسه تیم خوب و بازیکنان خوبی در اختیار دارد که اکثر آنها در قهرمانی جام جهانی نقش پررنگی داشتند و برای این مسابقات هم از نظر من می‌توانند به عنوان یک مدعی ظاهر شوند.

 

پس باید از دعوت کریم بنزما به تیم ملی خوشحال باشی.

بله، بنزما یکی از مهاجمان طراز اول فوتبال اروپاست که سال‌ها پیراهن رئال مادرید را برتن داشته و توانسته ارزش خود را نشان بدهد. برایم عجیب بود که چرا او به تیم ملی دعوت نمی‌شود و حالا که به جمع بازیکنان حضور پیدا کرده به نظرم خط حمله خطرناکی را در کنار کریم بنزما و آنتوان گریزمان تشکیل می‌دهند.

 

برگردیم به ایران در لیگ قهرمانان و جام حذفی برای استقلال شانس قهرمانی قائل هستی؟

تیم‌های خوبی به یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرده‌اند و آنجا هم شانس قهرمانی داریم اما به هر حال رقابت سخت است. در آسیا تا زمان آن بازی هم ما و هم الهلال تغییراتی خواهیم داشت. امیدوارم چون تک بازی است شرایطی رقم بخورد که در نهایت ما برنده بازی باشیم.

 

امسال از شرایط خودت راضی هستی؟

خداراشکر خوب بوده و بد نبوده. امیدوارم که این فصل حداقل این فعالیت‌ها برای خودم با یک جام همراه باشد.

 

استقلال به قهرمان امیدوار است؟

ما هنوز ۲۴ امتیاز دیگر پیش رو داریم و فوتبال هم اتفاقات زیادی دارد. شرایط خیلی سخت است اما ما تا آخرین لحظه تلاشمان را می‌کنیم.

 

از این که در جام حذفی با پرسپولیس روبرو شده اید خوشحال هستید یا ناراحت؟

ما به عنوان یک تیم حرفه‌ای بازی به بازی به حریفان‌مان فکر میکنیم. امروز تمرکز ما روی پدیده است. در مورد دربی حذفی هم به موقع خودش فکر خواهیم کرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها