ایران فوتبال سطح بالایی بازی می کند
31183
کرار جاسم: علیه تیم عراق در بحرین جو روانی وجود دارد
25 خرداد 1400
کرار جاسم تأکید کرد که بازیکنان تیم ملی ایران، بازیکنان بسیار خوب و حرفه‌ای هستند که در لیگ‌های انگلیس و پرتغال و روسیه بازی می‌کنند و بازیکنان سطح بالایی هستند. علاوه بر اینکه سطح لیگ ایران، بسیار بالاست،

روزنامه گل -

«کرار جاسم»، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال عراق گفت: این بازی، بازی سختی است و به همین دلیل سخت است که نتیجه آن را پیش بینی کرد، چون تیم ایران از بازیکنان با تجربه‌ای برخوردار است که تیم عراق آنها را ندارد. بازیکنان تیم ملی عراق جوان و در میان آنها فقط دو بازیکن با تجربه هستند، به همین دلیل بازی، بازی بسیار دشواری  خواهد بود که در آن معمولا پیروزی با تیم با تجربه خواهد بود، نه تیمی که جوان است.

کرار جاسم تأکید کرد که بازیکنان تیم ملی ایران، بازیکنان بسیار خوب و حرفه‌ای هستند که در لیگ‌های انگلیس و پرتغال و روسیه بازی می‌کنند و بازیکنان سطح بالایی هستند. علاوه بر اینکه سطح لیگ ایران، بسیار بالاست، چون من 12 سال در این لیگ بازی کردم.

«ضعیف‌ترین تیم ایران، بهترین و با کیفیت‌ترین بازی را ارائه می‌دهد». وی با بیان این جمله عنوان کرد: بسیار متأسفم که در دو بازی اخیر تیم ملی ما بازی خوبی انجام نداد، با اینکه ما بازیکنان خوبی داریم، اما دلیل آن را نمی‌دانیم. صراحتا بگویم، چیزی که متوجه آن شدم، این است که تیم ملی عراق در بحرین راحت و آزاد نیست، به بهانه کرونا بیشتر در هتل حضور دارد و این روی روحیه بازیکنان حین بازی تأثیر منفی می‌گذارد. وقتی بازیکنی در هتل زندانی شود و اجازه خروج  نداشته باشد یا از برخی آزادی‌ها برخوردار باشد و نتواند، مربی را ببیند، این به معنای جنگ روانی علیه تیم ملی ما در بحرین است.

#تیم ملی فوتبال ایران #پیشکسوت استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها