31169
لاپورته: موراتا در بازی بعدی گل می‌زند و همه را ساکت می‌کند
25 خرداد 1400
مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا حمایت ویژه‌ای از همبازی خود در مسابقات مقدماتی جام جهانی انجام داد.

روزنامه گل -

روزنامه گل - آیمریک لاپورته پس از تساوی بدون گل اسپانیا برابر سوئد، به دفاع هم تیمی اسپانیایی خود، آلوارو موراتا، پرداخت. در نیمه اول موراتا یک موقعیت عالی را از دست داد و واکنش‌های متعدد هواداران اسپانیایی ورزشگاه را به دنبال داشت.

لاپورته بعد از بازی گفت: "سوت زدن چیز جدیدی نیست. هیچ تردیدی در مهاجمی مانند آلوارو وجود ندارد که این همه شایستگی خود را نشان داده است. درست است که او شب موفقی نداشته است اما در چند بازی بعدی دهان مردم را خواهد بست! ما امروز یک گل از دست می‌دادیم اما روزی 5 گل خواهیم زد و روز دیگر هیچ گل نخواهیم زد. ما از داشتن فوروارد نگران نیستیم، فقط امروز بود که به روش ما پیش نرفت اما در یک بازی دیگر شرایط طور دیگر است. مردم می‌توانند عصبی باشند، اما ما ثابت کرده‌ایم که تیمی قدرتمند با حمل توپ هستیم و هیچ کس نمی‌خواهد بیش از ما پیروز شود."

نتیجه ، ناامید کننده بود و مدافع منچسترسیتی نمی توانست در این مورد اختلاف نظر کند. لاپورته اعتراف کرد: "احساسات بدی وجود دارد. ما خوب بازی کردیم، در بسیاری از بازی‌ها سلطه داشتیم و موقعیت‌هایی هم داشتیم. اما ما باید به دو بازی بعدی بیندیشیم و تلاش کنیم که بهتر عمل کنیم. اگر 10 بازی مانند این را انجام دهیم، در 9 مورد از آن‌ها پیروز خواهیم شد. این بار را فقط مساوی کردیم."


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها