پیغام وحید از منامه به پرسپولیس
30546
امیری : بر می گردم و تمدید می کنم
20 خرداد 1400
59
 بیشتر ستاره های پرسپولیس در پایان فصل قراردادشان به پایان می رسد  و برای همین باشگاه درصدد است که قبل از پایان لیگ با این بازیکنان باب مذاکره را باز کند تا بتواند برای فصل بعد هم این بازیکنان را داشته باشد.

روزنامه گل -

 بیشتر ستاره های پرسپولیس در پایان فصل قراردادشان به پایان می رسد  و برای همین باشگاه درصدد است که قبل از پایان لیگ با این بازیکنان باب مذاکره را باز کند تا بتواند برای فصل بعد هم این بازیکنان را داشته باشد.

البته کادر فنی پرسپولیس هم بر این قضیه پا فشاری دارد و چندین بار یحیی گل محمدی به باشگاه گفته است که با بازیکنان مورد نظرش حتما تمدید کند چون برای آسیا به آن ها احتیاج دارد.

امیدعالیشاه، کمال کامیابی نیا، شهریار مغانلو، امیر حسین کنعانی زادگان، وحید امیری، احمد نورالهی و.... از جمله ستاره ها و بازیکنان تاثیر گذار پرسپولیس هستند که در انتهای فصل قراردادشان به پایان می رسد و یحیی گل محمدی هم به باشگاه گفته است که حتما با این بازیکنان تمدید کنند چون به آن ها احتیاج دارد.

در این جمع بازیکنانی چون وحید امیری ، احمد نورالهی و امیر حسین کنعانی زادگان بازیکنانی هستند که علاوه بر پایان قراردادشان با چند پیشنهاد خارجی  چون تیم های قطری مواجه شدند و رقم پیشنهادی این تیم ها آنقدر چشمگیر ست که نمی توانند به راحتی از کنار این پیشنهاد ها بگذرند.

در همین راستا باشگاه برای اینکه بتواند بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی را حفظ کند باب مذاکره را شروع کرد اما اردوی تیم ملی باعث شد که نتواند با بعضی از این بازیکنان صحبت نهایی و کامل داشته باشد. برای همین ابراهیم شکوری مدیر اجرایی و سخنگوی باشگاه اعلام کرد که مذاکره با این بازیکنان به محض بازگشت تیم ملی از بحرین صورت خواهد گرفت.

البته در همین راستا شنیده شد که باشگاه از امید عالیشاه که در زمره ملی پوشان نبود  دعوت به عمل آورده تا برای تمید قرارداد مذاکره کنند.

یکی دیگر از بازیکنانی که یحیی گل محمدی بر روی آن نظر دارد و به باشگاه تاکیده کرده که حتما باید با او تمدید شود کسی نیست جز وحید امیری هافبک ملی پوش پرسپولیس که در منامه حضور دارد و از بازیکنان تاثیر گذار تیم ملی هم به شمار می رود.

وحیدامیری هم از دو باشگاه قطری و هم از یکی دو باشگاه ایرانی پیشنهاد دارد. قرارداد امیری پایان فصل با پرسپولیس تمام می شود برای همین باشگاه سخت به دنبال این است که با او تمدید کند.

براساس شنیده ها وحیدی امیری به باشگاه پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است و گفته است با رد پیشنهاد هایش به محض برگشت به ایران با پرسپولس تمدید خواهد کرد.

بنابراین اگر اتفاق خاصی رخ ندهد وحید امیری به محض بازگشت به ایران با باشگاه پرسپولیس قرادادش را تمدید خواهد کرد. هنوز از رقم و مدت قرارداد اطلاع دقیقی در دست نیست اما وحید امیری قول داده که در پرسپولیس می ماند و قراردادش را تمدید می کند.

#پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها