این مدیریت و هیات مدیره به چه دردی می‌خورند؟
30521
کارگر جم: همگی کنار بروند تا فرهاد یک تنه کارها را انجام بدهد
20 خرداد 1400
37
اکبر کارگر جم پیشکسوت استقلال می‌گوید مدیران باشگاه اگر توانایی برطرف کردن مشکلات را ندارند باید از سمت خود کناره گیری کنند و همه امور را به فرهاد مجیدی بسپارند. مشروح صحبت‌های کارگرجم پیشکسوت استقلال درباره تیم ملی و شرایط استقلال را می‌خوانید:

روزنامه گل -

 

نظر شما درباره صحبت‌های مجیدی درباره مدیریت باشگاه چیست؟

وضعیت خوب نیست، وضعیت افتضاح است که یک سرمربی باید به دنبال برطرف کردن مشکلات و گرفتاری‌های تیمش باشد، پس مدیریت و هیات مدیره به چه دردی می‌خورند؟ همگی کنار بروند تا فرهاد یک تنه کارها را انجام بدهد! چطور می‌شود مدیریت یک باشگاه با حضور دستیار خارجی مخالفت می‌کند؟ واقعا اتفاقاتی رخ می‌دهد که بسیار خنده‌دار است و امیدوارم هرچه زودتر شرایط برطرف شود تا تیم از این مخمصه رهایی پیدا کند.

 

بازی تیم ملی برابر بحرین چطور بود؟

ملی پوشان کشورمان یک بازی سنگین و پر از استرس را با موفقیت به پایان رسانده و توانستند با این پیروزی شرایط جدول را تغییر دهند. قبل از دیدار برابر بحرین، حرف و حدیث‌های زیادی در مورد این بازی بود. شاید مردم هم همانند بازیکنان استرس نتیجه این دیدار را داشتند و همه نگران این بودند که مبادا تیم ملی ایران نتواند برابر این حریف پرحاشیه نتیجه لازم را کسب کند اما خوشبختانه بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند و توانستند به یک برد حساس مقابل بحرین دست پیدا کنند.

 

عملکرد تیم را چطور بررسی می‌کنید؟

 

به جز یکی دو صحنه، در این دیدار هم بیرانوند روز آرامی را پشت سر گذاشت. خط دفاع ما عملکرد قابل قبولی داشت و تقریبا به یک هماهنگی خوب دست پیدا کردند. در خط هافبک بازیکنان ما خوش درخشیدند و چندین بار با ارسال پاس‌های تودر توانستند برای مهاجمان ما موقعیت سازی کنند و در خط حمله طارمی و آزمون نمایش فوق العاده ای داشتند. این دو بازیکن به خوبی در زمین یکدیگر را پیدا می کردند و چندین بار توانستند با کارهای ترکیبی موقعیت سازی کرده و آزمون از این تاکتیک استفاده کرده و دوبار دروازه بحرین را باز کند.

 

اسکوچیچ گفته بود بحرین را مثل کف دستش می‌شناسد.

 

بله، حرفی که اسکوچیچ زده بود و گفته بود حریف را مانند کف دست می شناسد، کاملاً در این بازی مشخص بود. او و کادر فنی اش آنالیز خوبی از حریف داشتند و دیدیم در نیمه دوم توانستند به آنچه که می خواهند دست پیدا کنند. در نیمه اول شرایط خوبی نداشتیم. اگرچه چند موقعیت را از دست دادیم اما نتوانستیم به آنچه که مورد نظرمان بود دست پیدا کنیم. اما با آمدن سامان قدوس در نیمه دوم کاملاً شرایط فرق کرد. او بارها یک تنه به قلب حریف زد، پاس داد و توانست کفه ترازو را به نفع تیم ملی ایران سنگین تر کند. البته تعویض های دیگر هم کاملاً به سود تیم ملی کشورمان شد و در پایان هم توانستیم با ارائه یک بازی خوب به یک برد بسیار شیرین دست پیدا کنیم.

 

قبول دارید یک مقداری هم درباره بحرین بزرگنمایی صورت گرفته بود؟

قبل از شروع بازی، بحرین را بیش از اندازه بزرگ کرده بودیم، آنها قابلیت مقابله با تیم ملی ما را نداشتند اما با توجه به نتایجی که در بازی های گذشته به وجود آمده بود، یک استرس عجیبی برای تیم ملی ما پیدا شده بود که تا حدودی عملکرد آنها را در نیمه اول دچار مشکل کرده بود اما هرچه از ادامه بازی گذشت، تیم ما حاکم بر زمین و توپ شد و دیدیم که بحرینی ها حرفی برای گفتن مقابل ما ندارند. آنها امیدوار بودند که بتوانند با یک تساوی هم شرایط بهتری برای صعود پیدا کنند اما سه گل ما باعث شد تا آنها شرایطشان سخت شده و حالا باید تنها به پیروزی برابر عراق فکر کنند تا بتوانند به مرحله بعد صعود کنند.

 

بازی مقابل کامبوج را چطور پیش بینی می‌کنید؟

این بازی می تواند یک دیدار تمرینی برای ما باشد. کامبوج برابر ما حرفی برای گفتن ندارد البته نمی توانیم خیلی ساده از کنار بازی بگذریم. به طور حتم کادر فنی تغییراتی را در ترکیب در این دیدار صورت خواهد داد تا بتواند با آمادگی کامل خود را برای حساس ترین دیدار ما که مقابل عراق است، بکند. هنوز هم صعود ما به دور بعد مشخص نیست. نباید با این برد دچار غرور شده و فکر کنیم به راحتی صعود کرده ایم. یک دیدار سخت برابر عراق داریم که باید با موفقیت از آن بگذریم هرچند عراقی‌ها به برد برابر ما نیاز دارند و اعتقاد دارم بازی ما با عراق می تواند یکی از حساس ترین و جذاب ترین بازی های این گروه باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها