مدیران استقلال باید خجالت بکشند
30520
طالب نسب: امیدوارم قایدی هرچه زودتر به یک لیگ اروپایی برود
20 خرداد 1400
19
اصغرطالب نسب پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید مدیران این باشگاه وقتی نتوانسته‌اند برای آسایش تیم شرایط منظمی را فراهم کنند باید سمت خود را ترک کنند تا بیشتر تیم را وارد بحران نکنند. مشروح صحبت‌های طالب نسب با گل درباره استقلال و تیم ملی را می‌خوانید:

روزنامه گل -

وضعیت استقلال حتی در تعطیلات لیگ هم بحرانی است.

 

واقعا مدیران باشگاه باید خجالت بکشند. این چه وضعیتی است که درست کرده‌اند. چرا باید تیم و سرمربی این چنین مشکلاتی داشته باشند؟ مگر می‌شود تیم بزرگی مانند استقلال با این بحران‌های بزرگ رو به رو شود. یک سرمربی مگر چقدر توان دارد که به همه امور باشگاه رسیدگی کند. مجیدی فقط سرمربی است اما می‌بینیم که باید تمام امور باشگاه را خودش پیگیری کند، پس مدیران باشگاه به چه دردی می‌خورند؟ حضور آنها چه فایده‌ای دارد؟ الان چرا سکوت کرده‌اند؟ واقعا هرچه زودتر جمع کنند و بروند تا بیشتر از این باشگاه با وارد بحران نکنند.

 

 

شرایط تیم ملی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

 

متاسفانه نتایج دور رفت اصلاً در شأن ما نبود و کار گره خورد. بازیکنان بسیار خوبی داریم و در مقاطع سخت می‌توانیم از پس کار بربیاییم. بازی‌های خیلی سختی داریم، اما مطمئنم که در نهایت ما صعود می‌کنیم. ما یکی از بهترین تیم‌های ملی را در اختیار داریم و پتانسیل بالایی در بین بازیکنان وجود دارد.

 

لژیونرهای خوبی هم در تیم ملی داریم.

 

بله، البته این موضوع هم بُعد مثبت دارد و هم منفی. نکته مثبت آمادگی و شم گلزنی بالای مهاجمان ماست که کار را برای هر تیمی سخت می‌کنند و نکته منفی این است که رقیبان ما وقتی سردار و طارمی و بقیه را در خط حمله می‌بینند و از آن‌ها شناخت دارند، بااحتیاط عمل می‌کنند و لایه‌های دفاعی متعدد و فشرده‌ای می‌چینند.

 

مهدی قایدی می‌تواند در تیم ملی هم فیکس شود؟

 

به نظرم قایدی در ترافیک مهاجمان تیم ملی شانس چندانی برای فیکس بازی کردن ندارد و احتمالاً برای دقایق پایانی به زمین خواهد آمد. امیدوارم قایدی تا سنش بالاتر نرفته زودتر به یک لیگ اروپایی برود تا با سرعت بیشتری در مسیر پیشرفت قرار گیرد.

 

عملکرد اسکوچیچ در تیم ملی را چطور می‌بینید؟

 

حُسن اسکوچیچ این است که با بازیکنان دوست و رفیق است و با روش دیکتاتوری کار نمی‌کند. او هر تلاشی برای موفقیت تیم ملی می‌کند تا نام خودش هم بزرگش شود.

 

چه توصیه‌ای برای بازیکنان تیم ملی دارید؟

 

بازیکنان ما پخته و باتجربه هستند و از شرایط سخت درک خوبی دارند. امیدوارم در این شرایط سخت تمرکز خود را حفظ کنند و هر بازی را ببرند تا به مرحله دوم برویم. اطمینان دارم در مرحله دوم با وجود رقبای سرسختی مثل ژاپن و کره به راحتی صعود خواهیم کرد.

 

#استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها