مخالفت با خواسته فرهاد بدون دلایل فنی و اقتصادی
30516
پین ارزان تر از فراز تمام می شود!
20 خرداد 1400
25
طبق اعلام فرهاد مجیدی مشخص شد که باشگاه استقلال و در راس آن احمد مددی با جذب گابریله پین مشاور ایتالیایی مورد نظر سرمربی تیم مخالفت کرده و اعلام کرده است که هیچ تعهدی برای پرداخت دستمزد این مریی نمی دهد. این در شرایطی است که پس از جدایی فراز کمالوند در نیمه راه قرار بود تا یک دستیار جدید و جایگزین به کادرفنی استقلال اضافه شود.

روزنامه گل -

پس از اسامی مختلفی که دربارهرحضور آنها گمانه زنی شد سرانجام با اعلام مددی قرار شد تا یک مشاور ایتالیایی سرشناس برای این منظور به تهران بیاید.

قرداد این مربی ایتالیایی قرار بود یکسال و چند ماهه باشد و علاوه بر این که تا پایان فصل در نقش مشاور فعالیت می کند برای فصل آینده و بعد از لغو شدن ممنوعیت ورود مربی خارجی رسما دستیار اول مجیدی شود. همچنین علی نامداری نیز پذیرفته بود که دستمزد این مربی ایتالیایی که 12 هزار دلار در ماه است را تا پایان فصل تقبل و پرداخت کند تا برای فصل آینده باشگاه رسما با پین قرارداد ببندد.

قرارداد پین تا پایان فصل قرار بود 3 ماهه بسته شود که در مجموع 36 هزار دلار می شود.این مبلع به ریال حدود 828 میلیون تومان می شود. مبلغی که تقریبا یک سوم مبلغ قرارداد کمالوند دستیار سابق فرهاد مجیدی است و حتی با احتساب مدت قرارداد این دو نفر هم اندکی ارزان تر از قرارداد فراز تمام می شد.

در واقع جابجایی و تغییراتی که در کادرفنی ایجاد شد به لحاظ مالی نیز به سود باشگاه تمام می شد. همان طور که فرهاد مجیدی در استوری افشاگرانه خودش از کارشکنی باشگاه و دیگر عوامل در کار استقلال و به ویژه حضور گابریله پین خبر داد که این موضوع هیچ بار مالی هم برای باشگاه نداشت و مشاکر هیات مدیره پذیرفته بود این 36 هزار دلار را پرداخت کند. اینکه مددی در این شرایط با آمدن پین مخالفت می کند به نوعی تایید کننده استوری فرهاد درباره ناراحتی مدیران و وزارت ورزش از مصاحبه اعتراضی مجیدی و تلاش برای تلافی کردن آن است. مددی و مدیران بالا دستی او هیچ توجیه فنی و مالی برای مخالفت با حضور مشاور ایتالیایی مورد نظر مجیدی ندارند چون حتی هزینه تمام شده اش از دستیار ایرانی فرهاد هم کمتر است که تازه همین مقدار هم از حساب باشگاه کسر نمی شود.مخالفت ناگهانی مددی با دستیار ایتالیایی آنهم پس از افشاگری و اعتراض فرهاد به نوعی تایید کننده استوری سرمربی استقلال است.

#استقلال #فرهاد مجیدی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها