بازگشت مسعود به سرزمین مادری
30463
شجاعی گزینه سرمربیگری صنعت نفت آبادان شد
19 خرداد 1400
93
کاپیتان سابق تیم ملی بعد از تجربه مربیگری در تراکتور حالا نامزد مربیگری تیم فوتبال صنعت نفت آبادان شده است.

روزنامه گل -

مسعود شجاعی و اشکان دژاگه بالاخره بعد از کش‌وقوس‌های فراوان و اختلاف‌نظر با سرمربی جدید از تراکتور جدا شدند. البته مدیران باشگاه تراکتور کماکان چنینی عقیده‌ای ندارند و این دو ملی پوش سابق را بازیکن تراکتور می‌دانند.

اشکان و مسعود علاوه بر اینکه مقداری از مطالباتشان باقی‌مانده از سرمربی و مدریت باشگاه هم گله داشتند چراکه عقیده داشتند احترامشان در باشگاه حفظ نشده است و بیشتر از این بابت ناراحت بودند، تا اختلاف مالی چون بیش از 90 درصد از پولشان را گرفته بودند.

البته در همین راستا نیز خبرهایی هم منتشر شد، که اشکان و مسعود با رسول خطیبی مشکل‌دارند و بازی نکردن در لیگ قهرمانان آسیا و نیز چند بازی در لیگ باعث شد این موضوع اختلاف علنی‌تر شود و درنهایت این دو ملی پوش چندی پیش ابتدا راهی استامبول شدند تا با ضمن دیدار با مالک در خصوص وضعیت خود تعیین و تکلیف کنند.

حالا در همین راستا خبر می‌رسد که دژاگه راهی آلمان شده و در کنار خانواده‌اش استراحت می‌کند. هنوز برنامه این بازیکن برای فصل بعد مشخص نیست اینکه در ایران به فوتبال خود ادامه خواهد داد یا اینکه اصلاً از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. البته شنیده می‌شود اشکان دژاگه تمایل دارد سال آخر فوتبال خود را در المان بگذراند حالا این تیم چه لیگ یکی باشد یا لیگ دسته دومی ، فرقی برای او ندارد فقط می‌خواهد در آلمان بازی کند.

اما داستان مسعود شجاعی با دژاگه متفاوت است. کاپیتان سابق تیم ملی و تراکتور که در این فصل تجربه مربیگری هم به کارنامه‌اش اضافه‌شده شنیده می‌شود قصد دارد از فصل آینده به‌عنوان سرمربی کارش را در لیگ برتر ادامه دهد.

مسعود شجاعی بعدازاینکه منصوریان از تراکتور جدا شد به‌عنوان مربی بازیکن در تراکتور به کارش ادامه داد. نزدیکان به این بازیکن می‌گفتند مسعود بیشتر علاقه دارد بازی کند تا اینکه مربی بازیکن باشد و درنهایت هم بعد از آمدن رسول خطیبی به‌عنوان بازیکن به کار خود ادامه داد.

حالا شنیده می‌شود، مسعود شجاعی قصد دارد برای فصل بعد به مربیگری بپردازد و بر همین اساس می‌گویند شجاعی قصد دارد در سرزمین مادری‌اش آبادان به مربیگری بپردازد. در این خصوص حتی گفته می‌شود که شجاعی فصل آینده هدایت صنعت نفت آبادان را به عهده خواهد گرفت. البته در همین راستا شنیده‌شده که اگر نتایج بد پور موسوی ادامه داشته باشد شاید شجاعی در همین فصل و در چند بازی آخر هم برای کمک به تیم شهرش به آبادان  برود، اما آنچه مسلم است از مسعود شجاعی به‌عنوان گزینه فصل بعد تیم فوتبال صنعت نفت آبادان نام‌برده می‌شود.  

#صنعت نفت آبادان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها