آرمان‌گهر یک - مس کرمان صفر؛
30369
لیگ یک/ فرصت‌سوزی بزرگ مس در سیرجان
18 خرداد 1400
29
    شاگردان مهاجری با شکست مقابل آرمان‌گهر سیرجان فرصت صدرنشینی را از دست دادند

روزنامه گل -

در ادامه رقابت‌های هفته بیست و هشتم لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم آرمان گهر سیرجان از ساعت ۱۹:۰۵ امروز مقابل تیم مدعی و مس کرمان قرار گرفت که تقابل این دو تیم استان کرمان جالب توجه بود.

 

 

 

آرمان‌گهر سیرجان که در هشت هفته اخیر نتایج جالبی با کسب چهار پیروزی خانگی و چهار شکست خارج از خانه داشت، امروز هم برای رسیدن به یک برد دیگر در یک مسابقه دشوار تلاش می‌کرد ولی در آن سوی میدان شاگردان محمدرضا مهاجری نیز به دنبال برتری و بهبود تفاضل گل خود بودند تا با ارتقای رتبه دوم، بالاتر از هوادار قرار بگیرند و صدرنشین شوند.

 

مس کرمان که پس از پنج هفته ناکامی در کسب پیروزی و به دست آوردن تنها دو امتیاز و سه شکست، در دیدار هفته قبل توانست به برتری دست پیدا کند، امروز دوباره به روند نه چندان خوب گذشته بازگشت و در زمین آرمان‌گهر سیرجان مغلوب شد.

 

 

 

آرمان‌گهر سیرجان پس از کسب چهار برد خارج از خانه اخیرش، امروز هم با تک‌گل حسین شوشتری که در دقیقه ۳۹ به ثمر رسید، موفق شد به برتری یک بر صفر برابر مس کرمان دست پیدا کند تا ۳۶ امتیازی شود و ضمن فرار از جمع تیم‌های پایین جدول، در رتبه یازدهم قرار بگیرند.

 

شاگردان محمدرضا مهاجری نیز که در ۶ مسابقه اخیرشان فقط پنج امتیاز کسب کرده بودند، با شکست امروز مقابل آرمان‌گهر سیرجان، ۴۶ امتیازی ماندند و به رتبه سوم جدول لیگ یک سقوط کردند؛ رتبه‌ای که ممکن است در پایان بازی‌های امشب و در صورت برتری فجرسپاسی شیراز پایین‌تر هم بیاید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها