30358
عزیزی خادم: تیم ملی اکنون یکدست، یک‌رنگ و یک‌دل است
18 خرداد 1400
25
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی اکنون یکدست، یک رنگ و یک دل است و تمامی کادر فدراسیون فوتبال و همه افرادی که در منامه حضور دارند تشنه و شیفته خوشحالی مردم هستند.

روزنامه گل -

شهاب‌الدین عزیزی خادم در  گفت‌وگو با بخش خبری شبکه سوم سیما در مورد پیروزی ۳ بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل بحرین در دور دوم از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهاراتی به شرح زیر انجام داد:

*خدا را سپاسگزاریم که دیروز مورد لطف الهی قرار گرفتیم. تیم ملی ایران با طلسم‌شکنی یک برد تاریخی به دست آورد تا هم مردم را خوشحال کنیم و هم تیم ملی در کورس صعود به مرحله بعد باقی بماند.

*تیم ملی اکنون یکدست، یک رنگ و یک دل است و تمامی کادر فدراسیون فوتبال و همه افرادی که در منامه حضور دارند تشنه و شیفته خوشحالی مردم هستند. آنچه اکنون در فدراسیون فوتبال وجود دارد تشنگی و شیفتگی برای رضایت افکار عمومی و خوشحالی مردم است و این تنها چیزی است که تعریف شده است.

*قبلاً هم گفته بودم که خوشحالی مردم مقابل مسائل مالی ناچیز است و شادی مردم عزیز بهترین پاداش است. البته به ملی‌پوشان پاداش هم پرداخت کرده‌ایم و با وزیر محترم ورزش هم هماهنگ شده است تا وزیر ورزش هم اوایل هفته آینده پاداش جداگانه‌ای به ملی پوشان بدهد که اوایل هفته آینده به حساب ملی‌پوشان واریز خواهد شد.

*بازی با بحرین تمام شده و تمام تمرکز تیم ملی بر روی دو بازی بعدی و به خصوص مسابقه با تیم عراق است. سال‌هاست تیم ملی نتوانسته تیم عراق را شکست بدهد و اکنون تیم ملی به دور از غرور و با انسجام و تصمیم واحد می‌خواهد در آخرین مسابقه مقابل عراق هم شادی را به منزل تمام ایرانیان بیاورد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها