در ادامه اعتراضات به حضور گلیزرها؛
27919
هواداران یونایتد راه اتوبوس لیورپول را بستند!
23 ارديبهشت 1400
28
    پس از لغو دیدار منچستریونایتد و لیورپول در پی اعتراضات گسترده هواداران شیاطین سرخ و تسخیر اولدترافورد، قرار است امشب دیدار این دو تیم برگزار شود.

روزنامه گل -

منچستریونایتد امشب در اولدترافورد میزبان لیورپول است. این دیدار پس از اینکه به دلیل هجوم هواداران معترض شیاطین سرخ به اولدترافورد در تاریخ از پیش برنامه ریزی شده برگزار نشد، قرار است که امشب بالاخره برگزار شود. اما هواداران منچستریونایتد بار دیگر مشکل آفرین شده اند.

هواداران معترض یونایتد راه اتوبوس تیم لیورپول را که راهی اولدترافورد بود بسته اند و به نظر می رسد که معترضان قصد دارند برای دومین بار مانع از برگزاری این مسابقه شوند.

 

قرمزها قرار بود درتاریخ دوم ماه می میهمان منچستریونایتد در اولدترافورد باشند اما تظاهرات گسترده هواداران باشگاه یونایتد که خواهان رفتن خانواده گلیزر ، مالکان باشگاه، بودند و کشیده شدن تظاهرات به ورزشگاه اولدترافورد، باعث شد تا این دیدار لغو شود.

در این میان بازیکنان هر دو تیم منچستریونایتد و لیورپول در هتل های خود منتظر بودند تا ببیند اوضاع چطور پیش خواهد رفت و هواداران معترض اطراف هر دو هتل نیز تجمع کرده بودند.

امروز اما برای پیشگیری از تکرار اتفاقی مشابه، بسیاری از بازیکنان منچستریونایتد شش ساعت قبل از شروع بازی در اولدترافورد حاضر شدند و بر خلاف همیشه که همگی با هم از هتل لوری به سمت ورزشگاه حرکت می کردند!

 

 

با این تدابیر باز هم تصاویری از اتوبوس لیورپول منتشر شده که معترضان راه آن را با پارک کردن ماشین های خود در مسیر، بسته اند. معترضان همچنین لاستیک های اتوبوس را نیز پنچر کرده اند. البته هنوز مشخص نیست که این اتوبوبس حامل بازیکنان لیورپول است یا آن را برای فریب هواداران راهی اولدترافورد کرده اند و لیورپولی ها به طریقی دیگر خود را به ورزشگاه خواهند رساند.

 

 

گزارش شده که پلیس در حال حاضر معترضان را پراکنده کرده و اتوبوس به راه خود به سمت اولدترافورد ادامه داده است.

 

 

پلیس در بیرون اولدترافورد و خیابان های منتهی به ورزشگاه نیز به حالت آماده باش درآمده است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها