27904
برزگر: پرسپولیس با ۲ گل دربی را می‌برد
23 ارديبهشت 1400
23
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت:به عنوان کسی که تجربه دربی داشته می‌گویم؛ عدم حضور تماشاگران یک حسن است و بچه‌ها راحت‌تر می‌توانند بازی می‌کنند.

روزنامه گل -

محمد برزگر، در خصوص دربی روز جمعه استقلال و پرسپولیس گفت: دربی شرایط خاص خود را دارد و هر تیمی که از لحاظ روحی و روانی آماده‌تر باشد موفق‌تر است. در درجه دوم هر تیمی که از لحاظ بدنسازی، فنی و تاکتیکی برنامه‌ریزی قوی تری داشته باشد بازی را دست میگیرد.

مدافع چپ سابق پرسپولیس در خصوص برگزاری دربی بدون حضور تماشاگران عنوان داشت: بر خلاف تصور عموم، عدم حضور هواداران به علت کرونا یک حسن است و بچه‌ها راحت‌تر می‌توانند بازی کنند. من تجربه دربی داشتم، حضور تماشاگران هم تاثیر مثبت دارد و هم منفی. درست است که هیجان کار بالا می‌رود، اما گاهی یک بازیکن تحت تاثیر جو قرار می‌گیرد و باعث تضعیف کار است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با اینکه احتمال موفقیت و پیروزی کدام تیم بیشتر است گفت: پرسپولیس شرایط فنی و تاکتیکی مناسبی دارد و خیلی خوب بازی می‌کند. نتایج خوبی آسیایی که کسب کرده از بعد روحی و روانی توانسته تاثیر مثبت بر بازیکنان بگذارد. استقلال هم تیم خوب و قابل احترامی است، البته که آن‌ها دست و پا بسته نیستند، اما استقلالی‌ها فقط می‌آیند که ۳ امتیاز بازی را بگیرند.

برزگر با گلایه از برنامه سازمان لیگ برای برگزاری دیدار های لیگ برتر تصریح کرد: نماینگان ایران بعد از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بلافاصله به قرنطینه رفتند و بعد آن نیز بازی داشتند. پرسپولیس در هند بازی داشت، جایی که به لحاظ شرایط آب و هوایی با ایران متفاوت است و از نظر کرونا هم در وضعیت خوبی نیست. سازمان لیگ باید فرصتی برای استراحت و ریکاوری بچه‌ها ایجاد می‌کرد تا قوا تجدید کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان یک هوادار اگر بخواهم بازی و نتیجه را پیش‌بینی کنم باید بگویم پرسپولیس انسجام دارد و هماهنگی بین خطوطش بیشتر است. این تیم با برتری ۲ بر صفر به پیروزی می‌رسد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها