27894
چرا مهاجم اینتر مقابل رُم ۲ بار تعویض شد؟
23 ارديبهشت 1400
30
مربی تیم فوتبال اینتر درباره جنجالی که مهاجم آرژانتینی این تیم در شب پیروزی خانگی برابر رم به راه انداخت، توضیحاتی داد.

روزنامه گل -

روزنامه گل- تیم فوتبال اینتر شب گذشته (چهارشنبه) موفق شد میهمان خود رم را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد اما این پیروزی تحت الشعاع جنجالی قرار گرفت که مهاجم آرژانتینی‌اش لائوتارو مارتینس آفرید.

مارتینس در دقیقه 35 بازی به جای الکسیس سانچسی که مصدوم شد به میدان رفت اما در دقیقه 77 آنتونیو کونته سرمربی تیم به او دستور داد که زمین بازی را ترک کند و جای خود را به آندره‌آ پینامونتی بدهد.

مارتینس واکنش تندی به این تصمیم کادر فنی تیم نشان داد و با داد و پرخاش، پیراهنش را هنگام خروج از میدان، به گوشه‌ای پرتاب کرد. کونته هم که از این رفتار مهاجم آرژانتینی‌اش ناراحت شده بود به او تذکری جدی داد.

در ادامه سیاست‌های باشگاه اینتر که آنتونیو کونته را از رفتن مقابل دوربین‌ها و نشست‌های خبری منع کرده است، دستیار او استلینی پس از بازی مقابل رم به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد و تأکید کرد اگرچه اینتر قهرمان زودهنگام سری  A شده است اما کونته نمی‌پذیرد که بازیکنانش در بازی‌های تشریفاتی باقی مانده کم بگذارند.

استلینی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: اتفاقی که در این بازی رخ داد، 14 سال پیش هم برای خودم من رخ داد. آن زمان من هنوز بازیکن بودم و کونته مربی‌ام بود. او بعد از 20 دقیقه مرا تعویض کرد. این نمونه‌ای از آن ذهنیتی است که ما می‌خواهیم ببینیم. اگرچه نتیجه بازی قطعی و ما تا حدودی از کسب پیروزی آسوده خاطر بودیم اما انتظار داریم که بازیکنان‌مان تا انتها با تمام توان‌شان بازی کنند. لائوتارو تا زمانی که تعویض شد، در حد و اندازه مورد انتظار ما بازی نمی‌کرد و به همین دلیل هم تعویض شد چون ما بازیکنانی را می‌خواهیم که تمام تمرکزشان روی بازی باشد. به هر حال این ماجرا هم تمام شده و از الان به بعد ما باید به بازی‌های بعدی فکر کنیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها