27892
امید پیولی به حضور زلاتان در هفته پایانی سری A
23 ارديبهشت 1400
21
سرمربی تیم فوتبال میلان امیدوار است که ستاره سوئدی‌اش را برای آخرین بازی فصل جاری در اختیار داشته باشد.

روزنامه گل -

روزنامه گل - استفانو پیولی سرمربی تیم فوتبال میلان می‌‌گوید که امیدوار است زلاتان ابراهیموویچ به آخرین بازی فصل روسونری در فصل جاری برسد.

زلاتان یکشنبه شب در مصاف خارج از خانه برابر یوونتوس مصدوم شد و به همین دلیل نه تنها بازی شب گذشته (چهارشنبه) میلانی‌ها برابر تورینو را از دست داد، بلکه بازی بعدی آنها مقابل کالیاری در روز یکشنبه هفته آینده را هم از دست خواهد داد. پیولی اما می‌گوید احتمالاً ستاره 39 ساله‌اش به آخرین بازی میلانی‌ها در لیگ که 10 روز دیگر در خانه آتالانتا است، خواهد رسید.

او پس از پیروزی 7 بر صفر روسونری برابر تورینو درباره وضعیت زلاتان و شانس او برای بازی در بازی‌های باقیمانده میلان از فصل جاری و همینطور همراهی سوئد در یورو 2020 هم گفت: در مورد جام ملت‌های من نمی‌دانم که او می‌رسد یا نه اما در مورد آخرین بازی خودمان برابر آتالانتا من امیدوارم که او به این بازی برسد. زلاتان یک پدیده است و این وضعیت سخت را هم پشت سر می‌گذارد.

پیولی و مردانش تنها یک پیروزی دیگر نیاز دارند که از بابت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اطمینان حاصل کنند. او در این خصوص گفت: ما دو بازی خارج از خانه بسیار سخت را پشت سر هم بردیم که بازی‌های بسیار مهمی بوده‌اند و این علامت بسیار مهمی است. ما هنوز یک پیروزی دیگر می‌خواهیم و باید به بازی بعدی‌مان فکر کنیم. پس تا زمانی که از کسب سهمیه مطمئن نشده‌ایم نمی‌توانیم آسوده خاطر باشیم چون هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. دو هفته پیش، همه می‌گفتند که ما نیمه جان هستیم و حالا سرنوشت‌مان در دستان خودمان قرار دارد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها