امیدوارم با این اشتباهات داوری حق پیکان پایمال نشود
27884
قاسمی: حیف که ضربه ایستگاهی من گل نشد!/ با خوش شانسی تراکتور یک امتیاز از ما گرفت
23 ارديبهشت 1400
33
تراکتور که در بازی با پیکان به گل اول مسابقه رسیده بود فکرش را نمی‌کرد در ادامه گلی از حریف بخورد و حتی امکان زدن گل‌های بیشتر برای این تیم فراهم نشود.

روزنامه گل -

سیدیاسر رضوی / تراکتور که در بازی با پیکان به گل اول مسابقه رسیده بود فکرش را نمی‌کرد در ادامه گلی از حریف بخورد و حتی امکان زدن گل‌های بیشتر برای این تیم فراهم نشود. پیکان شاید در این مسابقه خیلی بدشانس بود که چندین موقعیت را نزد و یک گل هم روی اشتباه فردی خورد. با این همه آرمان قاسمی که یک ضربه ایستگاهی قشنگ را در این مسابقه به تیر دروازه تراکتور زد و اگر گل می‌شد سه امتیاز نصیب شاگردان تارتار شده بود معتقد است بازهم در این مسابقه تیمش از ناحیه داوری ضرر کرده است و ابراز امیدواری کرد که با حل این مشکل حق و حقوق تیم هایی مثل پیکان به راحتی پایمال نشود.

 

بازی خوبی مقابل تراکتور داشتید و اگر بدشانس نبودید حتی می‌توانستید سه امتیاز این مسابقه را هم به دست بیاورید؟

بازی خوبی بود و اگر یک اشتباه را انجام نمی‌دادیم تراکتور نمی‌توانست به گل برسد و ما با عملکرد خوب مان می‌توانستیم برنده این بازی باشیم. یک نمایش خوب را در این مسابقه از بچه‌های تیم شاهد بودیم و با بدشانسی به جای سه امتیاز تنها یک امتیاز نصیب ما شد.

 

اما به هرحال شما مقابل تراکتوری داشتید که بازیکنان با کیفیتی دارد و در آسیا هم نمایش خوبی داشت و به مرحله بعد صعود کرد.

بله این صحبت‌های من انکار توانایی‌ها و کیفیت بالای تراکتور نیست. تراکتور تیم بزرگ و خوبی است که 5 بازی در آسیا گل نخورده بود و صعود کرد. با این حال به غیر از صحنه‌ای که خودمان اشتباه کردیم و گل زد، موقعیت گل دیگری نداشت و حتی ضربه به چارچوب هم نداشتند. این یک اتفاق مهم برای پیکان مقابل حریفی بود که در آسیا عملکرد خوبی داشت.

 

این بازی هم پس با این تفاسیر برای شما مثل تقابل با آلومینیوم اراک شد.

بله در این بازی هم ما برای برد بازی کردیم اما همان طور که گفتید مثل بازی با آلومینیوم اراک که متاسفانه 3 امتیاز را از دست دادیم و یک امتیاز گرفتیم اینبار هم بدشانس بودیم. به هرحال پرونده این بازی بسته شد و از حالا به فکر بازی بعدی هستیم که برای ما اهمیت بالایی دارد تا بتوانیم این این نبردن‌های خودمان را جبران کنیم.

 

در این مسابقه هم یک موقعیت گل خودت داشتی که اگر گل می‌شد یکی از گل‌های زیبای نیم فصل دوم تا به اینجای کار می‌توانست لقب بگیرد.

واقعا حیف شد! خدا را شکر از وقتی که با اعتماد حاج مهدی (تارتار) به پیکان آمدم و آنهم بعد از اتفاقات عجیب و غریبی که برای من در نساجی رقم خورد و تنها مدیون هواداران این تیم شدم، شرایط خوبی دارم و خوشحالم یکی از تاثیرگذارهای این تیم بوده ام. موقعیت خوبی بود که اگر در آن ضربه ایستگاهی من گل می‌شد یک سه امتیاز شیرین را می‌توانست برای مان رقم بزند و حیف که این اتفاق نیفتد و آن ضربه به جای قرار گرفتن در داخل دروازه به تیرک برخورد کرد.

 

در این بازی بازهم شما به داوری مسابقه اعتراض داشتید و انگار قرار نیست این ماجرای اشتباهات داوری دست از سر پیکان بردارد؟

صحنه اول که روی درویشی رخ داد، پنالتی داد. یار ما جلو تر بود و بازیکن حریف روی او خراب شد. صحنه دوم هم مشکوک  بود. متاسفانه این اولین بازی‌ای نیست که داوری به ضررمان است. امیدوارم فکری کنند تا حقمان به این راحتی پایمال نشود. این اشتباهات سهوی است اما از دو صحنه مشکوک قطعا یکی پنالتی بود که متاسفانه گرفته نشد.

 

بازی بعدی شما با سایپا هم که دیدار مهمی است و دربی خودروسازان فوتبال ایران است که هر دو تیم به سه امتیاز این مسابقه احتیاج دارند؟

بله همان طور که گفتید هم پیکان و هم سایپا به امتیاز کامل این بازی چشم دوخته‌اند به خصوص حریف. سایپا این روزها شرایط خوبی در جدول ندارد و رقبای این تیم که پایین تر از آن در جدول بودند به این تیم رسیدند. ما هم برای جبران این نبردن‌های اخیر به چیز جز شکست سایپا فکر نمی‌کنیم و فکر می‌کنم دربی جذابی را شاهد باشیم چون مساوی به درد هیچکدام از دو تیم نمی‌خورد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها