27868
خبر خوش برای تراکتور: ستاره النصر در آستانه جدایی
23 ارديبهشت 1400
28
مهاجم مراکشی باشگاه النصر عربستان در آستانه جدایی از این تیم و توافق با الاتحاد قرار دارد.

روزنامه گل -

روزنامه گل- عبدالرزاق حمدالله که یکی از موفق‌ترین ستاره‌های سال‌های اخیر النصر بوده در سال 2018 از الریان قطر راهی لیگ عربستان شد، تاکنون 106 گل برای زردپوشان به ثمر رسانده است. با این حال او دیگر تمایلی به ماندن در جمع زردپوشان ندارد.

مهاجم 30 ساله مراکشی با مسئولان و کادر فنی النصر دچار اختلاف شده و به نوشته سعودی اسپورت، به دلیل تاخیر در دریافت دستمزد خودش می‌تواند اقدام به فسخ یک‌جانبه قرارداد کند.

حمدالله در طول سه فصل اخیر، یک بار قهرمانی در لیگ عربستان و دو قهرمان سوپرجام را با النصر جشن گرفت، اما شرایط فصل جاری زردپوشان مناسب نیست و این تیم شانس کسب سهمیه حضور در فصل آتی لیگ قهرمانان را از دست داده است.

در همین حال الاتحاد جده پس از شرایط بحرانی سال‌های گذشته به جایگاه سوم جدول رسیده و شانس زیادی برای حضور در فصل آتی رقابت‌های آسیایی را دارد. حمدالله که در باشگاه الجیش قطر با رومارینیوی برزیلی همبازی بود، می‌تواند با پیوستن به الاتحاد دوباره در کنار همبازی و دوست قدیمی خودش بازی کند و فصل آینده با پیراهن ببرها به لیگ قهرمانان آسیا بازگردد. 

در صورت جدایی عبدالرزاق حمدالله، النصر برای حضور در مسابقه حساس یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل تراکتور ایران به دنبال جذب یک مهاجم نامدار خارجی خواهد بود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها