فرصت خوبی که از کف جهانبخش رفت
27842
گنه کرد در برایتون بازیکنی...
22 ارديبهشت 1400
35
گنه کرد در بلخ آهنگری، به شوشتر زدن گردن مسگری؛ این بهترین تعبیر برای توصیف اتفاقی است که روز یکشنبه در لیگ برتر انگلستان برای علیرضا جهانبخش رخ داد.

روزنامه گل -

هفته سی‌وپنجم لیگ برتر درحالی برگزار شد که گرام پاتر بعد از قطعی شدن بقای برایتون در لیگ، سرانجام تصمیم گرفت در دیدار با ولورهمپتون علیرضا جهانبخش را در ترکیب اصلی قرار بدهد. علیرضا سومین فصل حضورش در برایتون را پشت‌سر می‌گذارد و امسال عمدتا نیمکت‌نشین بوده است. همین چند روز پیش هم شایعاتی در مورد قرار گرفتن او در فهرست مازاد باشگاه انگلیسی منتشر شد.

با این حال پاتر در نشست خبری پیش از بازی به تمجید از ستاره ایرانی تیمش پرداخت و گفت: «او به سختی درحال تلاش کردن است. از عملکرد او به عنوان یار تعویضی در جریان دیدار مقابل شفیلدیونایتد رضایت دارم. علیرضا بسیار تلاشگر است. قطعا اندکی بدشانس بوده که فرصت بازی کافی به او نرسیده است. جهانبخش دچار مصدومیت‌هایی شد که فرصت بازی او را کم کرد و وقتی جهانبخش درحال تلاش برای رفع مصدومیت بود، تیم رشد کرد. با این وجود او همیشه برای کمک به تیم حاضر بوده و می‌خواهد بجنگد. او پسری فوق‌العاده است که در انتظار فرصتی برای بازی به سر می‌برد. به عنوان یک مربی از دیدن این وضعیت خوشحالم.»

پاتر بعد از این تمجید طولانی، از جهانبخش در ترکیب اصلی تیمش برابر ولورهمپتون استفاده کرد، اما این حضور فقط ۵۸ دقیقه به طول انجامید، چرا که بعد از اخراج یکی از بازیکنان برایتون، پاتر تصمیم گرفت با کاستن از قوای تهاجمی تیم برتری یک بر صفر را نگه دارد. او جهانبخش را عوض کرد، اما به نتیجه نرسید و نهایتا تیمش ۲بر‌یک باخت. به این ترتیب علیرضا بدون اینکه کارت قرمز بگیرد به نوعی اخراج شد و یکی از معدود فرصت‌های حضورش در ترکیب اصلی به یک ساعت هم نرسید

#لژیونر #تیم ملی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها