27839
شکوری: باید از داربی لذت ببریم
22 ارديبهشت 1400
27
سخنگوی باشگاه پرسپولیس می‌گوید این تیم در مسیر قهرمانی همه تمرکزش روی بازی با استقلال است.

روزنامه گل -

به گزارش  باشگاه پرسپولیس، ابراهیم شکوری اظهار کرد: در مسیر تکرار قهرمانی پرسپولیس، امروز همه باید تمام تمرکز خود را معطوف به بازی با استقلال کنیم؛ همان‌طور که بعد از هر بازی، باید انرژی و تمرکز را معطوف به مسابقه بعدی کرد. 

وی افزود: از هواداران پرسپولیس هم می‌خواهیم اتفاقات بازی گذشته مقابل سپاهان در اصفهان را کنار بگذارند و تصمیم‌گیری درباره آن را به کمیته‌های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال بسپارند و مطمئن باشند که باشگاه با تمام توان از حق خود و هواداران میلیونی‌اش دفاع خواهد کرد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: اقدام‌های حقوقی لازم به صورت دقیق، مستند و کامل انجام شده و از نقطه‌نظرات کارشناسان و هواداران هم استفاده کرده‌ایم. حالا به فضای فوتبال و لیگ برگشته‌ایم و واقعا نیاز است که هواداران این انرژی و توانی که دارند را به سمت روحیه و انگیزه بخشیدن به اعضای تیم، هدایت کنند. مطمئن باشند که این حضور حمایتی در فضای مجازی و انرژی آنها تاثیرگذار و تعیین‌کننده خواهد بود و به ویژه برای بازیکنان مهم است.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: داربی برای همه یکی از حساس‌ترین بازی‌هاست. من تجربه حضور در این بازی را دارم و شرایط آن را به خوبی درک می‌کنم. ما به کادر فنی و بازیکنان خود اطمینان کامل داریم. بدون تردید  داربی با وجود همه حساسیت‌هایش، بخشی از مسیر پرسپولیس برای رسیدن به پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر خواهد بود و نمی‌خواهیم به دلیل حواشی گذشته، تمرکزمان برای این بازی مهم را از دست بدهیم.

#پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها