27801
رسمی؛ منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
21 ارديبهشت 1400
26
  با توجه به باخت منچستر یونایتد مقابل لستر قهرمانی منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس قطعی شد.

روزنامه گل -

منچستریونایتد امشب در یک مسابقه حساس و مهم میزبان لستر سیتی بود اما در نهایت با نتیجه 2-1 از حریف خود شکست خورد. البته اوله گنار سولسشر در این مسابقه از ترکیب اصلی خود استفاده نکرده بود و همین موضوع نیز شاید در رقم خوردن این شکست تاثیر داشت.

 

 

 

اما باخت امشب شیاطین سرخ باعث شد قهرمانی تیم همشهری یعنی منچسترسیتی در رقابت‌های این فصل لیگ برتر انگلیس قطعی شود. یونایتد با شکست برابر لستر 70 امتیازی باقی ماند؛ این در حالی است که تیم پپ گواردیولا در فاصله سه هفته به پایان بازی ها 10 امتیاز بیشتر نسبت به منچستریونایتد دارد بنابراین قهرمانی سیتیزن ها در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس قطعی شد.

 

سیتی جمعه شب به مصاف نیوکاسل خواهد رفت اما این بازی و دو مسابقه دیگر آن ها حکم تشریفاتی دارد. در واقع حالا تیم پپ گواردیولا می تواند تمام تمرکز خود را روی فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و تقابل حساس با چلسی بگذارد؛ جامی که اصلی ترین هدف سیتیزن ها طی سالیان اخیر بوده و حالا آنها بیش از هر زمان دیگری به کسب آن نزدیک شده اند.

 

 

 

 

گفتنی است این هفتمین قهرمانی منچسترسیتی در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به حساب می آمد و همچنین این سومین باری است که پپ گواردیولا با سیتی به این افتخار دست پیدا می‌کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها