27782
اعتراض ۱۳ تراکتوری نسبت به مشکلات مالی(عکس)
21 ارديبهشت 1400
38
جمعی از بازیکنان تراکتور نسبت به مشکلات مالی این باشگاه معترض شدند.

روزنامه گل -

تیم فوتبال تراکتور با وجود موفقیت در ۶ مسابقه لیگ قهرمانان آسیا که بدون شکست برای آنها همراه بود و موجب صعودشان به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها شد، با مشکلات مالی دست و پنجم نرم می‌کند که این مسئله اعتراضی تعداد زیادی از بازیکنان را نیز به همراه داشته است.

در شرایطی که پس از بازگشت تراکتور به ایران مسعود شجاعی و اشکان دژاگه در تمرینات این تیم حضور پیدا نکردند و در دیدار مقابل پیکان هم غایب بودند، حالا ۱۳ نفر دیگر از بازیکنان تیم سرخ‌پوش تبریزی نسبت به مشکلات مالی این باشگاه گلایه‌مند شدند.

دقایقی قبل محمدرضا خانزاده، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، میثم تیموری، حمید بوحمدان، مهدی تیکدری، سید ابوالفضل رزاق‌پور، محمد قادری، صیاد کوکبی، حبیب فرعباسی، امین اسدی، سعید واسعی و سید محمد خرم‌الحسینی در یک استوری مشترک اینستاگرامی اعتراض‌شان به عدم پرداخت مطالبات را در پیامی به هواداران اعلام کردند.

این ۱۳ بازیکن ضمن اعلام اینکه طی سه ماه اخیر هیچ دریافتی از این باشگاه نداشتند و از شب عید تاکنون پولی دریافت نکردند، از شرایط موجود ابراز نارضایتی کردند تا بلکه به این شکل، صدای اعتراض آنها شنیده شود و مشکلات مالی‌شان را رسیدگی کنند.

این بازیکنان اعلام کردند علاوه بر عدم پرداخت مطالبات‌شان، مسؤولان استانی و شهری نیز علاوه بر باشگاه، به آنها وعده پاداش در صورت صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را داده بودند که این اتفاق هم برای آنها نیفتاده است.

باشگاه تراکتور هنوز نسبت به این موضع‌گیری بازیکنان واکنشی نشان نداده و فقط صبح امروز حسن آذرنیا، مدیر تیم فوتبال تراکتور در خصوص غیبت مسعود شجاعی و اشکان دژاگه در تمرینات، اعلام کرد همه باید به قراردادشان متعهد باشند و در حال تفاهم با این دو بازیکن هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها