27351
تکذیب تکذیبیه فدراسیون/ خبرورزشی حقیقت را فدای رقابت نکرد!
17 ارديبهشت 1400
226
تکذبیه فدراسیون فوتبال درباره حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی،همچون اصل خبر انتشار وسیعی داشت و در رسانه‌ها و فضای مجازی دست به دست شد. اما درمیان هیاهوهای ناشی از انتشار این خبر آنچه برای ما جالب بود تایید این خبر از سوی یک رسانه رقیب بود.

روزنامه گل -

روزنامه گل - تکذبیه فدراسیون فوتبال درباره حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی،همچون اصل خبر انتشار وسیعی داشت و در رسانه‌ها و فضای مجازی دست به دست شد. اما درمیان هیاهوهای ناشی از انتشار این خبر آنچه برای ما جالب بود تایید این خبر از سوی یک رسانه رقیب بود.

روزنامه خبر ورزشی در مطلبی با عنوان "تکذیبی بر تکذبیه عجولانه عزیزی خادم / در شب جنجالی چه گفتید آقای رئیس؟!" نوشت: «در شرایطی فدراسیون فوتبال به شکل عجولانه‌ای به خبر مذاکره با برانکو واکنش نشان داد که آنچه در جلسه جنجالی و پرحاشیه با برخی سردبیران ورزشی رخ داد حکایت از اخبار دیگری دارد. آن شب انتقاداتی علیه دراگان اسکوچیچ، چگونگی انتخاب وی و همچنین  روند فعالیتش مطرح شده و عنوان می‌شود که وی فاقد هرگونه برنامه جامع برای هدایت تیم ملی در مقطع فوق العاده حساس فعلی است. در این مسیر حاضران ضمن اشاره به اینکه هرگونه تغییر در مقطع کنونی موجبات اتفاقات تلخی را فراهم می‌سازد، راهکارهای خود جهت برون رفت از روند فعلی را طرح می‌کنند. بد نیست حالا که این مباحث درز کرده رئیس فدراسیون یک بار هم که شده در حمایت قاطعانه از سرمربی تیم ملی  گام اساسی بردارد و در پیدا و پنهان او را صاحب شخصیت هدایت تیم ملی بداند!»

این واکنش جالبی بود از سوی روزنامه خبر ورزشی که برخلاف روال رایج در دنیای رسانه، واقعیت را فدای رقابت نکرد و از تکذیب شدن خبر اختصاصی روزنامه گل شادمان نشد. برادر بزرگتر ما سعی کرد به جامعه فوتبال نشان دهد که حقیقت مهمتر از رقابت‌های رسانه‌ای است. حرکتی زیبا که به راستی شایسته تقدیر است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها