27338
کبرپور: امیدوارم توانایی‌هایمان را به رخ سایپا بکشیم / حواشی برطرف شد
17 ارديبهشت 1400
38
علیرضا اکبرپور در نشست خبری پیش از بازی مقابل سایپا اظهار داشت: طی هفته ای که پشت سر گذاشتیم، حواشی داشتیم که خدا را شکر همه را جمع کردیم.

روزنامه گل -

روزنامه گل- علیرضا اکبرپور در نشست خبری پیش از بازی فردا مقابل سایپا اظهار داشت: صعود سه نماینده فوتبال ایران به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را ابتدا تبریک می گویم. طی هفته ای که پشت سر گذاشتیم، حواشی داشتیم که خدا را شکر همه را جمع کردیم. طی دو هفته اخیر تمرینات منظمی داشتیم تا بچه ها به آن شرایطی که می خواهیم برسند.

وی افزود: سایپا تیم جوانی است؛ این تیم را به خوبی آنالیز کرده ایم و روی نقاط ضعف و قدرت این تیم کار کرده ایم. انشالله که بچه ها بتوانند توانایی های خودشان را به رخ حریف بکشند و بتوانیم هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

سرمربی ماشین سازی با تشکر از مالک باشگاه یادآور شد: از آقای زنوزی یک تشکر ویژه می کنم؛ مردی که سرمایه اش را برای این فوتبال گذاشته و ما باید قدر چنین آدم هایی که از جیب شان برای فوتبال هزینه می کنند را بدانیم و دلسردشان نکنیم. اگر یک جاهایی هم به مشکل خوردند باید کمک شان کنیم تا با دلگرمی با این فوتبال خرج کنند. حواشی هم که به وجود آمده بود، خدا را شکر حل شد. آقای زنوزی کمک کردند و تیم را جمع و جور کردیم.

اکبرپور در انتها خاطرنشان کرد: درصدی از قرارداد بازیکنان هم که قرار بود به آنها پرداخت شود، پرداخت شد. انشالله که در آینده هم این روند ادامه باشد. قول داده اند که به زودی درصد دیگری از قرارداد بازیکنان را بدهند. همه بازیکنانمان بدون توجه به مسائل مالی آمده اند و کار می کنند و پول برایشان مهم نیست اما هر چقدر در زمینه مالی مشکلاتمان کمتر شود روحیه شان بالا می رود و توانایی شان نسبت به شرایط قبلی بیشتر می شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها